mun pitää kertoo sulle..

et yks syy oli miks lähdin/halusin sieltä pois oli se että jos me tullaan ikinä olemaan yhdessä ja viisisteen:) niin haluan uuden työn ja vähän kestävämmällä pohjalla olevan.. vaikee päätös se oli vaikka annoin ehkä toisin ymmärtää..
1194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Koira sanoi kissa luota minuun. Kissa luotti. Koira syö kissanruokaa. Kissa suru. Kissa nälkä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


säävoitluottaamuhun kirjoitti:

et yks syy oli miks lähdin/halusin sieltä pois oli se että jos me tullaan ikinä olemaan yhdessä ja viisisteen:) niin haluan uuden työn ja vähän kestävämmällä pohjalla olevan.. vaikee päätös se oli vaikka annoin ehkä toisin ymmärtää..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu