Jokohan alkais kaahailu riittämää aapintiellä tänpäiväisen kolarin jälkee? Yllättäen oli osallisena eräs punainen lyhytperäinen honda. Tuskin ihan 40km/h ollut vauhtia kun katolleen oli pyörähtänyt.
Kolari Sulkavalla
9
480
Vastaukset
- .jmij0
Eihä ne jotkut opi varmaan ikinä.. vai mitä? Tuhatta ja sataa pitää lentää ja sit käy näin!!
- urpo1
Ei ole vauhdit paljoa hiljentyneet, kait siinä pitää jonkun kuolla ennenkuin jotain asialle tehdään!
- Kyllä pistää vihaksi
Ei se riitä, ennen kuin joku menettää henkensä, jos sittenkään? Tämä samainen punainen Honda oli ko. päivänä työntäny menemään mm. kirjaston nurkalla kylki eellä! Järjetön huligaani koko jätkä!
- type r
Ny on aika paksuuu. Tuu huligaanis sanoo kasvotuste!!!
- type r
Ei kuule ole mennyt kylki edelllä en harrastanut sitä! Turhan kallis lelu sellaseeen
- type r
type r kirjoitti:
Ei kuule ole mennyt kylki edelllä en harrastanut sitä! Turhan kallis lelu sellaseeen
Vahinkoja sattuu sille ei voo mitäää
- höh
type r kirjoitti:
Vahinkoja sattuu sille ei voo mitäää
Ei olisi varmaan sattunu jos nopeusrajoituksen mukaan olisit ajanut?
- type r
Vittuuko se sulle kuuluu oli mitä oli mut lähempänä 40 ku80 oli. I vona kill juuu
- = iivana =
Olet lintsannut koulusta ja se näkyy ilmaisutaidostasi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p556224Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3335213Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1604924Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1394727Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil203960Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202466Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32248Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill261930- 731852
- 2221641