Myydäänköhän tätä missään pain suomea?

675
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • miksi linkkasit paskan m4??

    Äänestä

  • Itse asiassa osat tuosta ei sovi oikeisiin airsoft pyssyihin.

    Äänestä

Siksi että oot ihan v*tun tyhmä, etkä tajunnut että tosta aseesta saa kaikki ne osat PALJON MUUTA?!?!
Drain Bamaged!

Äänestä

1.Käy proairsoftin sivul
2.Käy milgearin sivul
3.Käy jossain



Lopputulos:löysit sen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


???? kirjoitti:

http://www.ebay.co.uk/itm/G-P-M4-Dust-Cover-Bolt-Cover-Set-G-P-Metal-Body-Series-SP018-/321300266048?pt=UK_SportingGoods_OtherSports&hash=item4acefcfc40

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu