Löytyisikö ystävällistä henkilöä, joka voisi tuoda minulle Asakusan temppelialueen kojusta rannekellon. Kello maksoi 7 vuotta sitten noin 8€ eli kyse ei ole mistään kallista kellosta mutta minulle rakkaasta. se särkyi tällä viikolla. Mikäli voit auttaa niin voin laittaa kellon kuvan ja maksaa etukäteen tai miten vaan sovitaan.
Luetuimmat keskustelut
- 382221
- 56726
- 41701
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne71532- 62502
- 42500
- 45500
T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6487Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k16484Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh24479