Menetkö mut

Merkityksellinen viikonloppu, kauniita unia! 48h 23min and Clock is ticking...
4184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No OTAN SUT ja ihan täysillä!!!!!!! Ilmoittele itsestäs irl

Äänestä

Wut? outo avaus jos noin niin kuin oikeita tunteita piisaa, tä.

Äänestä

tiedät että otan sut , älähän yhtään epäile. Tie kyllä löytyy vielä, usko pois, mäkin uskon ;)

Äänestä
  • toi sun maneeri paljastaa sut

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vai otatko mut? kirjoitti:

Merkityksellinen viikonloppu, kauniita unia! 48h 23min and Clock is ticking...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu