Persujen mainoskanava

Tämäkin Lieksa Suomi24- "keskustelukanava" on Lieksan Persujen ILMAINEN MAINOSKAVANA - on vain niin surkuhupaisaa koska näin he käyttävät julkista mediaa hävyttömästi hyväkseen. Tehkööt oman mainoskavavansa jonnekin muualle.
578
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Demarien, vihreiden ja muitten foliohattujen ansiota. Mitä enemmän persuja haukkuvat sitä enemmän persujen suosio kasvaa.

Äänestä

Muista tulla kuulemaan Jussi Hallaahoa kulttuurikeskukseen,tervehtimään
Kokokon Osmoa , paikallista lieksalaisten suosikkia Esko Saastamoista ja
myös huomaamaan kuinka PS:läisten suosio lieksassa vain nousee.
Olet tervetullut !

Äänestä

Pittäähän se olla isolla puoluveella oma kanava,tietysti.

Äänestä

Ja hyväähän kannattaa mainostaa!

Äänestä

Hyvä että on joku kanava kun Lieksan keskuskomitea ja Lieksan Pravda sensuroi kansan mielipiteitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yökyäkyäk kirjoitti:

Tämäkin Lieksa Suomi24- "keskustelukanava" on Lieksan Persujen ILMAINEN MAINOSKAVANA - on vain niin surkuhupaisaa koska näin he käyttävät julkista mediaa hävyttömästi hyväkseen. Tehkööt oman mainoskavavansa jonnekin muualle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu