mut huutamaan : rakastan....saat mut anomaan....huh huh....n~~~~>m
saat
tämmöstä!
5162
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ilmeisesti saa sua tekemään mitään konkreettista asian eteen? ;D
Toi on provo
tästä tuliki tää mieleen....
http://www.youtube.com/watch?v=9ndblNABlg0
Tack ska du ha!
Nimittäin tämä antoi minulle enemmän kuin olisin vuosia sitten osannut kuvitellakaan.
Video on omalla tavallansa hieno. Tulee nuoruus elävästi mieleen. Tuosta tulee hienosti esiin nuoruuden energiat. kaikilla esiintyjillä on hauskaa ja ovat menossa mukana omalla panoksellaan.
Janitan sanat ovat koskettavat ja tyylissä löytyy. Nykyään on nuoria esiintyjiä jotka ovat niin taitavia, että oma persoona peittyy täysin ja voivat halutessaan kuulostaa aikuiselta naiselta kuin Paula. Sekin on upeata ja jopa hämmentävää.
Jokaisen tulisi kuitenkin pystyä löytämään se oma juttunsa. Tällä tarkoitan oma laulu tyyli ja saundinsa mistä itse pitää.
Jollain on se ääni ja ne äänen väreet mitkä saa minut aivan haltioihini. Vaikutus on huumaava. kananlihalla ja lopulta sydän lääpällään. Näin kävi. Toivunkohan enää koskaan tästä?
Huutos on kuultu. Saat mut hyvälle tuulelle!
Totta tuokin etten ole päässyt pois lähtökuopistani.
Kun saan tän kaakin liikkeelle ei sitä sitten helpolla enää pysäytetäkään.