vanha vinkuminen,

mutta en voi mitään sille, että edelleen naimisissa olevana kaipaan sinua varattu mies, ikävä on hirveä, miten tästä tilanteesta pääsee,,
7151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Hiukan sama tilanne, tosin ihan varma en ole siitä onko mies vapaa vai varattu. Luulen että varattu. Ikävä on kova ja mies mietteissä koko ajan. Pitää vaan koettaa selviytyä päivästä toiseen mutta helppoa se ei ole kun lähes päivittäin näämme.

Äänestä
  • edes näe, mutta silti ikävä aina vain, melkein 2-vuotta kaivannut,joka päivä hän mielessä, on tämä kauheaa,

    Äänestä

Minäkin vingun hiljaa itsekseni ..edelleen, tätäkö tämä on lopun elämää..huokaus!

Äänestä

huora hyi.

Äänestä
  • Ikävä toista miestä kohtaan ei tee kenestäkään huoraa. Eiköhän miehetkin parisuhteessa saata ihastua toiseen naiseen.

    Äänestä

  • varattuN kirjoitti:

    Ikävä toista miestä kohtaan ei tee kenestäkään huoraa. Eiköhän miehetkin parisuhteessa saata ihastua toiseen naiseen.

    mieltä minäkin, sille ei voi mitään, kun rakkaus astuu kuvioihin, oli mies tai nainen,,

    Äänestä

kaipaan loppuelämäni naimisissaolevaa...tiedän, väärin. Mutta kun ei se lähde ikinä se tunne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taas sama kirjoitti:

mutta en voi mitään sille, että edelleen naimisissa olevana kaipaan sinua varattu mies, ikävä on hirveä, miten tästä tilanteesta pääsee,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu