kommilan ässä?

Onkos kommilaan jo avattu s-market siihen ekotorin vanhaan toimitilaan?
6137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mikset mene katsomaan jos asut Varkaudessa? Ei ole lenkki eikä mikään.Itse ajan joka päivä ohi ja en jaksa kertoa onko vai ei avattu. Käy toteamassa itse.

Äänestä

Enpä viittis lähteä varta vasten sinne Kommilaan ajelemaan kun ei ole muuta asiaa sinne. Tietääkseni siellä ei asu tuttujanikaan, jotta voisi saman tein pistäytyä heillä kyläilemässä.

Äänestä
  • Ei ole vielä avattu

    Äänestä

  • osaan vastata kirjoitti:

    Ei ole vielä avattu

    s-market mielisairaala hehehehe

    Äänestä

Sinua varten sellaiset on erikseen!

Äänestä
  • Kokemusta palvelusta?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko jo? kirjoitti:

Onkos kommilaan jo avattu s-market siihen ekotorin vanhaan toimitilaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu