miten kopiokonetta käytetään, joten päätin hieman auttaa tyttöä pulassa ... No, lopulta siinä sitten saatiin ne kopiot otettua ja sihteerikkö kiitti kauniisti. Kyllä se on sitten mukavaa, kun on tänäänkin voinut auttaa sihteeriämme.
Kirjoitanko lisää?
Sihteeri ei tiennyt
markkinamies
2
12214
Vastaukset 2
- Hjuva
Työnnä vaikka banaani perseesees, KUSIPÄÄ!!!!!
- Toimistomies
Voisit viestiä miten laser-printteriin laitetaan papereita. Ehkäpä vielä eri laatua olevia papereita. Jännää olisi myös kuvauksesi miten mustekasetti vaihdetaan. Ihanaa jos voisit kertoa miten disketti formatoidaan - sehän on katoavaa kansanperinnettä. Kyllä sinulla työsarkaa riittää!
Ajattele miten hienoa olisi kertoa piirturipapereiden eroista ja pikselitiheyksistä!
Ei muuta kun aloitat kirjoitussarjan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1691049
- 60842
- 86800
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72737- 46673
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko77616- 62599
- 28575
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35575Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅46569