Itse olen tässä jo myynyt hyvänkin aikaa asuntoani ja nyt tarvitaan näyttävästi välittäjä hätiin..mutta kirjo on laaja! Ei jaksaisi/ehtisi kovin montaa täällä juoksuttamaan..Mistä tietää kuka/mikä firma hoitaa, hinnoittelee ym. asunnon myynnin..Vinkkejä ja kokemuksia, kiitos.
Ketä suosittelisitte välittäjäksi/firmaksi Jyväskylässä?
4
205
Vastaukset
- peetu4
Niin lisäyksenä vielä eli HOITAA hyvin hinnoittelun ja myynnin ym.
- 2 vk ja kaupat
Harri Oikari. Ainut kokemus (viime vuodelta) ja todella positiivinen.
- Vuosien kokemuksella
Suosittelen enberg kiinteistönvälitystä,ja itse enbergejä! Alan ehdoton ammattilainen ja pitkään alalla ollut. Tuhansia asuntonäyttöjä kiertäneenä ja joitakin kauppojakin tehneenä alalla on monen moista yrittäjää ja kannattaa olla tarkkana millaisia sopimuksia tekee.... Kaikki vaikuttaa mukavilta aluksi ja sopimus hyvältä.. Toinen on opkk mikä on hyvä, remax:sta Sonja, savolin:lta itse savolin siinäpä ne aikalailla on..
- EN SUOSITTELE
EN SUOSITTELE MISSÄÄN NIMESSÄ HUOMia ihan huijari firma. Perästä tulee perättömiä laskuja. Älä missään nimessä sekaannu. Eikä ees ammattitaitoista porukkaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73893
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104768- 51707
- 39664
- 49634
- 44630
- 31629
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34577- 50560
- 37506