VÄLIT POIKKI TYTTÄREEN

MURHEELLINEN ÄITI

Pitäisi päästä puhumaan tyttären kanssa asioista , joista hän ei tiedä mitään Esim. mitä tapahtui hänen lapsuudessaan . Aika rientää ja minusta voi pian aika jättää ,eikä kukaan ole kertomassa hänelle näitä asioita ,koska kukaan ei tiedä .VAIN MINÄ HÄNEN ÄITINÄÄN TIEDÄN .Liian paljon valheita on tytär joutunut kuulemaan . Siksi hänen täytyisi tietää KAIKKI . Viimeitään sitten,kun hän on 40-50 vuotias se tuska ja paha olo ja epämääräinen "möykky" tulee sisimpään ,eikä sille löydy selitystä, on vain epämääräisiä muistikuvia. Hän tarvitsisi apua nyt Mutta kuinka voin auttaa ,kun hän on katkaissut välinsä minuun ?

2

274

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • minä

      Kirjoita kirje.Ja kerro,jos sinulla oli tyttäresi lapsuuden aikana vaikeuksia,jotka vaikutti sinun ja tyttäresi väleihin.Ehkä hän ymmärtäisi ja antaisi anteeksi.

    • tytär66

      Oliskohan väärä palsta?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      53
      3906
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      91
      2310
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      45
      1982
    4. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      22
      1773
    5. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      28
      1516
    6. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      26
      1511
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      15
      1162
    8. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      31
      1118
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      109
      1074
    10. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

      Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
      Perussuomalaiset
      79
      1032
    Aihe