Ihmettelin kun luin vessassa Gigantin mainosläpyskää, siinä oli kannettavia mutta missään niissä ei hehkutettu Windowsia? Missä oli teksti tyylii; Sisältää aidon Windows 8.1 käyttöjärjestelmän? Kannettavissa oli kyllä kuvissa legopalikkakäyttiksen kuvat, muttei missään hehkutettu aitoa Windowsia?
Gigantin mainosläpyskä, ei Windowsia?
Hehkutus puuttui
682
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
nykysin tuo Winku mainitaan vain pieninkirjaimin koneen teknisissä tiedoissa :)
gigantin mainoslehdessä taisi olla peräti 1 kpl linkkura-koneita tarjolla jos ei oteta mukaan sitten niitä linkku-urpojen tosi innokkaina suosimii tosi halpoi linkkura mobiili-lelui mukaa laskelmiin, loput tietokoneet siis sitten näitää winkku-koneita eli siis n. 99% tarjonnasta pelkkii winkku-konei että sillee linkku-urpo hih hih !
ja ymmärtäähä tään, eihä sillä linkkura-konneella paljo mittää varmaa pystysi tekemäänkää, iha loputointa niijen pienien linkkuran päivitys-pakettie asenteluu ja linkkura-kernelin kääntelyy vaa olisi luultavasten vaa sitte nii tosi halvallaa vaa luvassa vai kui linkku-urpo ?
Oliko niissä yhdessäkään 64-bittinen äänikortti?
juu ovat alkaneet piilotella karmaisevaa tilkkutäkki -näkymää, jotta kuolevan xp:n käyttäjät saataisiin huijaamalla ostamaan uusin ja karmaisevin windows.
WIndows on niin itsestään selvyys, ettei sitä kannata haaskata turhaan mitään palstatilaa sen takia.
Jos siinä sitä vastoin olisi jokin tubutin, olisi se ilmoitettava isolla otsikolla, koska sehän on tuhoisin kaikista käyttöjärjestelmistä! Varoitutustarra!
"Ihmettelin kun luin vessassa Gigantin mainosläpyskää..."
Senkö takia että pelkäsit että kakat menee housuun?