Puuma sai...

Puumako?

Sain kerrankin nuorta ja urheilullista. Olen eronnut äskettäin ja liittoni aikana en pystynyt haavettani toteuttamaan mutta nyt kun olen vapaa toteutin mielitekoni.
Viikonloppuna aion antaa myös tämän pojan kaverille . Ihanaa saada vielä 42 vuotiaana nuorta 17 v poikaa.Ja toista samanlaista hetken päästä.

8

1720

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • oot ihana

      Se on hienaa naida napsauttaa tollasta 42 vuotiasta kerma persettä millon uusiksi vieläki nenänpää musteessa grhaau

    • Puuma ikä 44

      Jopa on mielikuvitusta. Tuota ei nyt usko kukaan. Ei aikuinen nainen oikeasti ala keskenkasvuisten pentujen kanssa räpeltämään. Taisi olla märkä päiväuni. Johan nyt järkikin sanoo, että tuon ikäinen pojankoltiainen on osaamaton. Löytääkö ees panolleen paikkaa naisesta, muusta puhumattakaan.

      Minä puuma isken kolmikymppisiä. On niissäkin eroja. Kokenut, jo joitakin pitkiä parisuhteita elänyt on paras. Ei säikähdä pimppin näkemistä, koskemista, nuolemista. Puistattaa ajatuskin siitä, että joku pentu nuljuaa päällä. Aikuinen nainen tarvii rohkeaa rakastelijaa. Pitkä viikonloppu nautiskellen on jees!!!! Aikuisen miehen kun bongaa baarista, vie hänet kotiin ja leikkii pitkät leikit, niin tietää nauttineensa. Ja olen yleensä varannut hyvät juomat ja syömiset, että uros jaksaa. Ai tätä aistien riemua.

      Neuvoisin Puumako? nimimerkkiä jättämään kakarat kasvamaan ja hakemaan parasta panomiestä.

    • Väinö 84v

      Olit Venla 16v ihan parasta mitään oon saanu, kiitos vielä, ja palataan asiaan taas, eläkepäivänä, niin saat reilusti taskurahaa..

    • tääl ois nuorta ja komeeta;)

    • puumanrakastaja

      Puumat on just parhaita, kokeneita kiimaisia ja osaavia! Tässä huippuhyvä video puumanaisesta tositoimissa nuoren miehen kanssa

      http://q.gs/5bF5z

      • kerjuri

        kerjäämässä adfly linkillään


      • Yök, aloittajaa

        Joo, nuoren miehen kanssa --- vaan ei kakaran!


    • Hei NAINEN 40v,ota yhteyttä m35v sporttiseen,mukavaan kundiin,joka haluis nuolla ja naida sulle useat huiput,pidetään hauskaa ja nautitaan estoitta toisistamme :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      338
      5124
    2. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

      Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
      Maailman menoa
      171
      3618
    3. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      184
      3261
    4. Vassarit kummittelee pääni sisällä joulunakin

      Hetki sitten alkoi punakapina. Joulupäivään mennessä ollaan jo Lindtmanin nuoruusvuosien näytelmäkerhossa. Tapaninpäivän
      Maailman menoa
      23
      2230
    5. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      40
      1677
    6. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      57
      1476
    7. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      259
      1470
    8. Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa

      Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.
      Maailman menoa
      43
      1429
    9. Onko 65-vuotias liian vanha lähtemään rintamalle?

      Suomessa reserviläisikä nousee ensi vuoden alusta 65 ikävuoteen. Jatkossa asevelvollinen kuuluu reserviin sen vuoden lop
      Maailman menoa
      370
      1416
    10. Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?

      Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu
      Ikävä
      82
      1322
    Aihe