R**** on söpö

mä :P
8112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Olet nainen ja Risto on söpö. Haha, tiesinpäs.

Äänestä
  • hö, no olkoo sitte nii :/

    Äänestä

  • no eeeiiku kirjoitti:

    hö, no olkoo sitte nii :/

    No miten sitten? kerro tarkemmin =/

    Äänestä

  • ankaton kirjoitti:

    No miten sitten? kerro tarkemmin =/

    Enpä taida kertoa, tiedän tämän palstan kuviot, mutta tuntui vain niin sopivalta ja kauniilta että jäi mieleen.

    Äänestä

  • ilman ännää kirjoitti:

    Enpä taida kertoa, tiedän tämän palstan kuviot, mutta tuntui vain niin sopivalta ja kauniilta että jäi mieleen.

    Anteeksi...

    Äänestä

Voi oispa mulle...

Äänestä

Riina! on nätti ja nauravainen

Äänestä

ämmäkö se siellä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


arvaa kuka kirjoitti:

mä :P

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu