Hyvä neurologi Oulussa?

läheinen

Kyselen läheiseni puolesta tietäisikö joku hyvää, ystävällistä ja asiantuntevaa yksityistä neurologia Oulussa? Oysissa oli ollut lääkärinä joku vastavalmistunut joka ei tiennyt mistään mitään..

9

11899

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Migreenikko

      Itsellä hyviä kokemuksia Terveystalon Marja Revosta. Hyvin asiantunteva ja osaa asiansa.

      • Anonyymi00009

        Samanlainen kokemus on myös minulla Marja Revosta.


    • Anonyymi

      Ketä neurologia suosittelette 2023 Oulussa?

      • Anonyymi

        Kiinnostaisi myös kommentit nykytarjonnasta. Koulutus voi olla ns. sama kaikilla mutta kiinnostus voi vaikuttaa käytännön osaamiseen. Toinen merkittävä seikka on millainen yhteistyö asiakkaan kanssa.


    • Anonyymi

      Kyllähän näitä neurologeja on, mutta ei kai Suomi24 sivuilla saa mainostaa Joten nimet on otettava muualta .
      Kaikilla neurologeilla on sama koulutus , joten ovat perillä omasta työstään alalla minkä ovat lukeneet

    • Anonyymi

      Niinhän se taitaa olla. Onko sitten kokemuksia mihin lääkäri asemalle kannattaa hakeutua Oulussa?

    • Anonyymi

      Etsin kohtuuhintaista ja hyvää neurologia Oulusta. Onko mahdoton tehtävä???

      Erään neurologin etäpuhelu 30 min. maksaa 223 euroa. Aika kallista. Vastaanottoaika hänellä 30 min maksaa 195 euroa + n. 29 euroa toimistomaksu.

      Suosittelisitteko jotakuta tai jotain lääkäriasemaa, kiitos.

    • Anonyymi

      Aika kohtuuttomia nuo yksityislääkäreiden hinnat. Sitten kun vielä jatkossa "tuleva hallitus" suunnittelee, että ihminen voi itse valita, meneekö yksityiselle vai terveyskeskukseen, niin luultavasti myös tk-maksut vähän nousevat, mutta veronmaksajilta menee jatkossa paljon rahaa ja Suomi velkaantuu lisää, jos aletaan verorahoilla yksityisiä lääkäripalveluita kustantamaan, sillä tokihan yksityislääkärit vain nostavat hintojaan, kun maksajana on ns. "valtio".

    • Anonyymi

      Minna Päivärinta nimisestä lääkäristä on erittäin huono kokemus, en ikinä enää menisi hänelle vaikka olisi ainut jäljellä oleva neurologi. Vuonna 2017 Kokkolan sairaalassa sain häneltä väärän diagnoosin, ja hän toimii nykyjään Oulussa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      67
      1232
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      901
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      336
      701
    4. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      661
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      116
      646
    6. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      638
    7. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      101
      625
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      605
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      592
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      574
    Aihe