Arvostan sua koko ajan vaan enemmän. Niin se on! Oot sen arvostuksen ansainnut.
Kait sen itsekin tajuat. Kai se mun tykkääminen loppuis, jos en arvostaisi. Ja kun ei lopu, niin... Niinpä niin ;).
Kait sen itsekin tajuat. Kai se mun tykkääminen loppuis, jos en arvostaisi. Ja kun ei lopu, niin... Niinpä niin ;).
Vastaukset 20
Vanhimmat
Meidät tai ainakin jos ei meitä niin hänet ja mut on tarkotettu oleen yhdessä luotan siihen
- huomenna en sitten ystävänpäivää toivota.toivotan sen oikeille ystäville.
Voisitko osoittaa sen jotenkin hänelle ? Me miehet emme aina ymmärrä mitä naiset tarkoittavat ? Mulla myös vaikeaa osoittaa naiselle ,että olen kiinnostunut.Taitaa olla ainut keino vääntää sydän rautalangasta ja antaa hänelle ?
Kai se mieskin osaa tulkita rakkautta toisesta,ilman todistelua jos ottaa
riskin pyrkiä lähelle.
Vai onko niin että, se on taikasana, avaa portin onneen?
Riippuu vähän.
Jotkut naiset tuntuvat ajattelevan että hymy ja katse riittävät tunteiden ilmaisuun kun taas toiset naiset kysyvät viereen nukkumaan mutta pitävät sitä ihan vaan kavereiden keskisenä koisailuna.
Jotkut tuntuvat möksähtävän kun ei ota tarpeeksi yhteyttä vaikka eivät itse ota yhteyttä koskaan.
Jotkut sanovat että "tykkään, tykkään! Ihana mies!" mutta kun heitä lähestyy oikeasti on vastaus "olet minulle kuin veli! rakas ystävä!"
Mieheltä vaaditaan aloitteentekoa, sinnikkyyttä, kristallipalloa jne.
Aloitteentekijä on pelimies.
Sinnikäs on stalkkeri.
Kristallipalloon katselija lienee vähän pipi.
Ei ole helppoa ei...
ei ole kuitenkaan ansainnut sitä, että arvostus kerrottaisiin hänelle itselleen?
Hän tietää, vaikken suoraan sano. Meillä on vähän outo tilanne.
sinä oot pelkkä palstajahkailija, moneskos vuosi on menossa?
Älä nyt yllytä mua kertomaan kaikkea :D
Ihan pakko kysyä:"mihinpäin Tää menee"?
En ole M-nainen, jos olet se häntä kaipaava.
alas ja ulos
Jos ei osaa arvata oikein, niin uusi arvauskilpailu PÄÄpalkintoineen on luvassa.
Mutta niin jos on pääpalkinto, niin noh minua ei haittaisi sellainen että. pää pitää olla tai kokonainen barbie pakintona, tai no ken-nukesta ehkä puolikas pääkin.
Mutta jos on todella pääkilpailu, arvailuissa, niin voi ehkä jonkun kokonaisen barbien tai vastaavan, mutta jos on Ken-nukke, niin pelkkä pää, kiitos.
sfhk2gw
Jokainen voi tietenkin omalla kohdallaan miettiä, onko ansainnut jonkun toisen arvostuksen. Miten on käyttäytynyt ja mitä puhunut.
Kaivan tän esiin, koska se on edelleen (varmaan aina) ajankohtainen ja jos mahdollista, niin kasvaa vaan. Terkkuja lounastauolta, kerkisin jopa pitää ;)
Kauniita sanoja,mutta eihän kukaan täällä edes tunne sua.
Ei oikeasti kannate luottaa Naisiin eikä Miehiin .. oppia vain elämään yksin elämänsä.
Kantapään kautta oppii hyvin.
vtu, tuo aloittaja on ihan bimbo