No joo

Hyvästi se kai on mun osalta. Mitäpä sitä itseään kiduttamaan. Mun elämän kohtalo on tälläinen. Yksinäinen. Käsikirjoitus ilman uusintaottoja.
290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siltä joskus tuntuu, todellakin..
Ehkä aikanaan, jos annetaan..

Äänestä

Älä kiduta itseäsi..
Toivon sinulle rakkautta..
Ei ole ihmisen hyvä olla yksin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakkauden amatööri kirjoitti:

Hyvästi se kai on mun osalta. Mitäpä sitä itseään kiduttamaan. Mun elämän kohtalo on tälläinen. Yksinäinen. Käsikirjoitus ilman uusintaottoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu