Misteri ja Kuumat Kimulit

https://www.facebook.com/#!/palowouti/photos/t.100001670569937/680689545276382/?type=3&theater

Tästä vain unelmoi moni poika...Mister is living the life. Naiset haluavat hänet ja miehet haluavat olla hän.

Hänet kun saisi omakseen!

UIK
9193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Voitele vaan ruskea reikäsi, Lotina. Pissapoika Petra tulee kohta hiihtolomalle sauvomaan.

Äänestä

Tästä vain unelmoi moni poika...Mister is living the life. Naiset haluavat hänet ja miehet haluavat olla hän.

En tunne ainuttakaan naista joka hänet haluaisi, kukaan ei edes haluaisi hänen esitystään katsomaan. Enkä todellakaan haluaisi olla hän. Köyhä, mökissään nyhjäävä seksihullu spämmäri. Kuka sellainen haluaisikaan olla?

Äänestä

24:sen Sinkut-palstalla aikanaan puhuttiin Ylemmän tason miehistä eli YTM:istä ja alemman tason miehistä eli ATM:istä. Miehen "luokan" määrittää se, kuinka hyvä "saanti" hänellä on.

Misteri kuuluu selkeästi YTM:iin koska hän saa seksiä aina kun haluaa, lähes keneltä naiselta vain.

ATM:iin kuuluvat mm. peräkammaripojat joilla ainoana kumppanina on oma käsi.

Me tytsyt digataan YTM:istä

Äänestä
  • Vähänkään itsekunnioitusta omaava nainen karttaa lötköä kuin ruttoa.

    Jos mösjöö saa muka seksiä aina kuin haluaa niin miksi päivittäin vatkaa kädellä ja pumpulla talousnakkiaan?

    Eiköhän miehen "luokan" määrittele paremminkin käytöstavat, yleinen siisteys, keskustelutaidot ja fiksu kokonaisuus. Näitä kriteereitä pumppur**kkari ei täytä.

    Tytsyt saavat vapaasti digata luihuja pervoja, sopii teille.

    Äänestä

Jokainen tuntemani nainen pitää Lotikkaa niljakkaana ja rumana hyypiönä.

Ja lotikka saa naisia vaan rahalla.

Äänestä
  • Kuumia LOL :DD

    Ei ihan ehkä missiaineista tsk tsk.

    Onneksi videoiden laatu oli hyvä, ihan Hollywwod luokkaa. Jep jep.

    Kuka tarvii Samuli Edelmania kun on VHS-Viskari

    Äänestä

Lotharin videoissa on muutama missikisoista tuttu tyttökin!

Äänestä
  • Kauniita tyttöjä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


toimistontytsit kirjoitti:

https://www.facebook.com/#!/palowouti/photos/t.100001670569937/680689545276382/?type=3&theater

Tästä vain unelmoi moni poika...Mister is living the life. Naiset haluavat hänet ja miehet haluavat olla hän.

Hänet kun saisi omakseen!

UIK

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu