Ihmettelen!

Miksi jotkut komeat tummat muslimmiehet naivat variksenpelättimen näköisiä suomi"tyttöjä" ennemmin kuin omanmaalaisia tummia ja kauniita nuoria naisia?
8634
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Onko joku tumma ja tulinen laittanut sinut ulkoruokintaan?

Äänestä
  • Ei ole. Olen ollut sekä suomalaisten että afrikkalaisten/turkkilaisten/ameriikkalaisten miesten kanssa työni puolesta ja ainoastaan musliimmimiehet ottavat vaimoiksi rumia ja lihavia skandi"tyttöjä", mutta pitävät salaassa kauniita tummia rakastajattaria.

    Äänestä

  • Nykyinen mieheni on "tumma ja tulinen" afrikkalaisamerikkalainen Rap-artisti!

    Äänestä

  • Kaunis Nainen kirjoitti:

    Ei ole. Olen ollut sekä suomalaisten että afrikkalaisten/turkkilaisten/ameriikkalaisten miesten kanssa työni puolesta ja ainoastaan musliimmimiehet ottavat vaimoiksi rumia ja lihavia skandi"tyttöjä", mutta pitävät salaassa kauniita tummia rakastajattaria.

    rakastajia, jopa suomalaiset (viron tyttäret),hehehe...

    Äänestä

  • Kaunis Nainen kirjoitti:

    Nykyinen mieheni on "tumma ja tulinen" afrikkalaisamerikkalainen Rap-artisti!

    otan sanani takaisin "taidat vihata miehiä".
    Toivotan sinulle ja miehellesi hyvää syksyn jatkoa.

    Äänestä


...ilmeisesti tollaset, jotka ei pelkastaan ulkonakkoo tuijaa. Eikos se huntu ole siksikin aika hyva, etta ensin tutustuu naisen luonteeseen ulkonaon sijaan.

Äänestä
  • hunnutettu vaimo

    Eräänä päivänä Hojda väsyi lesken elämäänsä. Naapurit auttoivat häntä löytämään naisen elämäänsä. Perinteiden mukaan, morsian ei näyttänyt kasvojaan hunnun alta tulevalle miehelleen ennen hääpäivää. Hojda ja nainen puhuivat ja päättivät mennä naimisiin. Naisella mustan hunnun alla oli kaunis ääni, mutta valitettavasti hän oli sekä vanha että ruma. Hojdan hääpäivänä nainen otti pois huntunsa ja sanoi;
    Kerro minulle, kenelle sukulaisillesi ja tuttavillesi voin näyttää kasvoni ilman huntua.
    -Näytä kasvosi kenelle tahansa, mutta älä näytä minulle, vastasi Hojda.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaunis Nainen kirjoitti:

Miksi jotkut komeat tummat muslimmiehet naivat variksenpelättimen näköisiä suomi"tyttöjä" ennemmin kuin omanmaalaisia tummia ja kauniita nuoria naisia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu