Oletko raskaana n.8kk?Ota yhteys tutkijaan joka tekee tutkimusta raskaudesta.Sovituista tapaamisista tutkittavan luona saa korvauksen.Lisätietoja numerosta 0466686600/Marcus Randell
Hei nainen!
19
171
Vastaukset
- ....................
Kerroppa vähän lisää mitä tutkit, ja mitä varten tutkimusta tehdään, en minä puhelinlaskua kasvata sillä että soitan jollekin ääliölle jolla ei ole mitään tärkeää sanottavaa.
- marcus1
huhuu
- marcus1
Teen opisto tasoista tutkimusta haastattelua ym ,kesto n.1-2h.
- jgkvkv
Erikoinen ilmoitus? Mikael kahvilassa julkisella paikalla?
- marcus1
siis mitä?
- Marcus1
marcus1 kirjoitti:
siis mitä?
kahvila/ja tai asunto miten nyt sovimme?
- bkfkvlb
Marcus1 kirjoitti:
kahvila/ja tai asunto miten nyt sovimme?
Yleensä tutkimuksen tekijä mainitsee oppilaitoksen ja tutkimuksen aiheen. Kuulostaa ihan todella hämärältä. Itse en ketään tuntematonta päästäisi kotiini.
- Marcus1
bkfkvlb kirjoitti:
Yleensä tutkimuksen tekijä mainitsee oppilaitoksen ja tutkimuksen aiheen. Kuulostaa ihan todella hämärältä. Itse en ketään tuntematonta päästäisi kotiini.
Siis kerron sen kun löytyy halukas,
- pelkkää sontaa
Joo kyllä munkin mielestä kuulostaa oudolle, että kotona tehdään haastattelua. En kyllä itse uskaltais mennä kenekään kotia tosta vaan, varsinkaan viimeisilläni raskaana olevana!
Ja sit toi herättää epäilyksiä, ""Siis kerron sen kun löytyy halukas""!! Kyllä nämä pitää kertoa jo siinä vaiheessa kun ilmon laittaa ja eteenkin silloin, jos ihmiset alkaa kyselemään. Sitten vielä tämä, että hän tekee opisto tason tutkimusta eikä osaa edes kirjoittaa tietokoneella. Kyllä nyt tuon tasonen pitäisi hallita edes alkeet....Hmmmm, en lähtis tapamaan tämän tason tyyppiä en!
Hei Marcus, ilmosi ei oikein tunnu aidolta/rehdiltä.- Marcus1
Mones vko sulla nyt on?olen rehellinen tietysti.
- Odottaja
Tutkija ja opistotaso eli ammattikoulu?! Nyt ei täsmää!
- pelkkää sontaa
Marcus1 kirjoitti:
Mones vko sulla nyt on?olen rehellinen tietysti.
No mulla nyt on viikkoja takana 39, eli olen ylittänyt reilusti sun raskausviikkohaarukan. Mutta kanssasisariani ajatellen tässä vaan avauduin.
- Marcus1
Odottaja kirjoitti:
Tutkija ja opistotaso eli ammattikoulu?! Nyt ei täsmää!
tutkija kuhan nyt teen tutkimusta...
- Marcus1
pelkkää sontaa kirjoitti:
No mulla nyt on viikkoja takana 39, eli olen ylittänyt reilusti sun raskausviikkohaarukan. Mutta kanssasisariani ajatellen tässä vaan avauduin.
Sopisiko tapaaminen niin kerron tarkemmin?
- vjkgjkkufig
Miksi haluat tehdä tutkimusta raskaana olevasta ja samalla etsit naisia vauvakuume palstalla? Onko pääkopassa nyt joku ruuvi vähän löysällä?
- Marcus1
ruuvi on löysällä tietysti!
- hlfjvnb
Onko tämä se sama 12/32 tyyppi joka häiriköi vauvakuumepalstalla. Mitäköhän olisi tapahtunut jos hän olisi päässyt jonkun naisen kotiin...? Raskaana oleva kun ei pysty puolustautumaan. Onpa vaarallista.
- mamma-14
Mulla kohta 8kk täynnä, tervetuloa vaan mun kotiin, täällä on mun lisäksi vastassa 2 koulutettua 50 kilosta koiraa joten miettisin kahdesti tulenko millasella asialla sisään ;)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu1792328Rakastan sinua
Enkä halua enkä aio sinua satuttaa. Satuttaisin samalla itseäni. Olet ihana mies ja olen pahoillani kuinka sinua kohteli571520Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2211369Kun viimeksi tapasit kaivattusi
Kasvokkain ( ei netti, varmuudeksi vielä tarkennan), jännittikö? Jos, miten se ilmeni? Huomasitko jännittikö kaivattuasi561192Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus801180Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e391109- 721051
Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1321039- 651020
Leppäskän tarratoimikunta kävi Suviseuroussa haastamassa riitaa!
Voiko enää törkeämmin häiritä uskovien juhlia? https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/tarratoimikunnan-aktivistit-kokivat-sy224945