Tuksuttaa

Oliks ketä paikalla tuksun klamöyrshoussa eilen? Oliko Tuhnu mimmosessa kondiksessa?
22593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Olin paikalla. Ja kyllä pelitti. On se Tuksumimmi vaan niin hemaseva. Ei niin timmi, mutta niin sexy.

Äänestä

Lähdin pois shöyn jälkeen, tuli paha olo. Tais muutki

Äänestä
  • Loppuun asti piti tyksyttää. Eikä menny hukkaan. Kyllä se tyksy on vaan niin nainen isolla ännällä. Niin panet...va. Olispa tääläki tommosia naisia.

    Äänestä

  • Tyksyttää kirjoitti:

    Loppuun asti piti tyksyttää. Eikä menny hukkaan. Kyllä se tyksy on vaan niin nainen isolla ännällä. Niin panet...va. Olispa tääläki tommosia naisia.

    juuu ,puntti vieläkin vallan tahmassa

    Äänestä

  • pan..ruletti kirjoitti:

    juuu ,puntti vieläkin vallan tahmassa

    Ette oikeesti voi olla tosissanne?! Se ilmestys on kuin pystyynnostettu sika!

    Äänestä

  • JotaiRajaaSentäs kirjoitti:

    Ette oikeesti voi olla tosissanne?! Se ilmestys on kuin pystyynnostettu sika!

    Tuksulla on sukulaisia Kankaanpäässä. Sitä aina välillä on näkynny täällä kyläilemässä. Aiemmin se kävi aika useestikin, kun oli vielä paremmassa kondiksessa, mutta nykyään ei taida sukulointi paljoo enää kiinnostaa...

    Äänestä

  • JotaiRajaaSentäs kirjoitti:

    Ette oikeesti voi olla tosissanne?! Se ilmestys on kuin pystyynnostettu sika!

    ollaampa täällä kovia rasisteja,varokaa ettei siat loukkaannu.Voi nimittäin rullapalvi menettää makunsa.

    Äänestä

  • JotaiRajaaSentäs kirjoitti:

    Ette oikeesti voi olla tosissanne?! Se ilmestys on kuin pystyynnostettu sika!

    Siis kyse on kait siitä turpohuulesta joka vaikuttaa siltä,että olisi paskantanut selkärakankansa housuihin.

    Äänestä

Kuka se neito oli, joka lotharilta huuleen otti pyyhkeen takana?

Äänestä
  • Kai tämä oli vitsi? Tuskin kukaan nyt niin lortto olisi ollut? :D

    Äänestä

  • Ottiko loppuun asti, vai vähän vain "vitsillä"? :D

    Äänestä

  • Paikallinen blondihan se oli viihteelle lähteny ja pääsi soitteleen Lotharin nahkahuilua, muahahahaa.

    Äänestä

No siinä kun Viskari pyyhettä sivuun veti, niin kyllä siellä sinkkumimmillä heppi huulessa oli. Ei loppuun asti, mutta kyllä siinä Anssi hyvän nosteen sai

Äänestä

Kukas tää pellemiljoona on. taisit kysellä jo tuosta aihesta tänään?

Äänestä

Etkös pellemiljoonaa tunne? Kyselin kuka se neito on, kun en illalla tunnistanut. Aaaasa alko vaan epäileen vitsiksi, mutta ei mulla nyt niin huono näkö oo, edes parin mukin jälkeen. Istuiks en tiärä mun takana?

Äänestä

"Etkös pellemiljoonaa tunne? Kyselin kuka se neito on, kun en illalla tunnistanut. Aaaasa alko vaan epäileen vitsiksi"


No, kai se uskottava on. Otan myös "lortto" sanani takaisin, ainakin vähän. Mutta kun sinua noin kiinnostaa jo pelkkä nimi, niin mahtaisit seota saadessasi videokuvaa aiheesta. Sitä meinaan pyörii Kankaanpäässä varmasti hyvin paljon tällä hetkellä tästä kyseisestä skenaariosta juoruajien iloksi, ja tyttösen itsensä oletetuksi harmiksi.

Voipi vain miettiä, mitä tytön päässä liikkui. Kankaanpää on niin pieni kaupunki, että tuo "ansaittu" leima tulee säilymään ikuisesti. Tai ainakin siihen asti että muuttaa pois. Jos esimerkiksi baarissa tulee satunnaisen ihmisen kanssa kärhämää, niin ei ole vaikea arvata minkä ns. ässän vastapuoli vetää hihasta. Mukavaa ei ole välttämättä myöskään odotella sitä hetkeä, että tapahtuma lopulta kantautuu vanhempien ja sisarusten korviin. Voipi olla, että isukki ei ole kamalan ylpeä tytöstänsä.

Tuollainen toiminta vaikuttaa myös ihan poikaystäväkandidaatteihin, karsien heistä vaivattomasti ne pois, jotka eivät pidä ajatuksesta että tyttöystävä on ottanut kaljulta keski-ikäiseltä äijältä keskellä baaria suihin. Itse ainakin harkitsisin pari kertaa suhteen aloittamista.

Toivottavasti tyttö osaa suhtautua tähän kaikkeen huumorilla, sillä eihän tämä mikään henkilökohtainen maailmanloppu kuitenkaan ole. Saattaahan toki jopa olla, että tämä oli tytön itsensä mielestä oikein jonkinlainen "saavutus".

No, ehkä yliajattelen ja tytön mielestä se on jo ollutta ja mennyttä yhdentekeväisyyttä. Kuka tietää.

Äänestä

Mitä se kellekään kuuluu mitä aikuiset ihmiset tekee, ravintoloissa on sitäpaitsi kuvaaminen kielletty, kyllä mä vaan antasin sen mimmin mun nahkahuilua soitella koska vaan.

Äänestä
  • "Mitä se kellekään kuuluu mitä aikuiset ihmiset tekee"

    Ei kuulukaan, tai ainakaan ei pitäisi kuulua. Ymmärtänet kuitenkin sen, että Kankaanpää on pieni juoruilla kyllästetty kylä, josta varmasti löytää enemmin tai myöhemmin edestänsä sen, minkä taakseen jättää.

    No, liioittelin kuitenkin ehkä vähän. PIkkujuttuhan tämä suuressa mittakaavassa oli.

    Äänestä

kuka.onko kuvaa

Äänestä

Ravintola on julkinen paikka. jossa kuvaaminen on sallittua..

Äänestä
  • !Ravintola on julkinen paikka. jossa kuvaaminen on sallittua.."

    Jos ravintolaan pääsy edellyttää sisäänpääsymaksun maksamista se ei enää ole julkinen paikka, mites americaanossa viime lauantaina oliko sisäänpääsy- tai narikkamaksua?

    Äänestä

Ainakaan itseni ei tarvinnut maksaa sisäänpääsystä. Sainko siis kuvata? Et kai sinä ollut niin hölmö, että maksoit jotain sisäänpääsystä? Morjens..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihailija kirjoitti:

Oliks ketä paikalla tuksun klamöyrshoussa eilen? Oliko Tuhnu mimmosessa kondiksessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu