Trollit

Nyt se on ihan tieteellisesti todistettu, häiriköt ovat sairaita.

http://www.iltalehti.fi/digi/2014021618044368_du.shtml
351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hyvä että olet sen huomannut. Siitä se tervehtyminen mahdollisesti alkaa edistyä, joskin aika toivotonta se Citikan omistajalta.

Äänestä
  • Kirjoituksesi todisti juuri sen että häiriköt on sairaita, sinä mukaan lukien.

    Äänestä

Minuakin ovat jo pitkän aikaa häirinneet nämä citikkahäiriköt. Eheheheheehehee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


otan osaa. kirjoitti:

Nyt se on ihan tieteellisesti todistettu, häiriköt ovat sairaita.

http://www.iltalehti.fi/digi/2014021618044368_du.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu