Syljetään yhdessä työssäkäyvien päälle!

hyivittu työhyi!!!

Työssäkäyvät orjat vaan haukkuu meitä työttömiä, vaikka me ei voida tilanteellemme mitää. Meidän köyhien pitää pitää yhtä! Syljetään kaiki yhdessä työn päälle.

12

179

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • limanuljaska1

      Parempi, kun tyydyt vain sylkemään sohvaltasi sinne olohuoneen kattoon ja katsot, kun märkä limainen läntti lätsähtää otsaasi.

      • EI työlle!!!

        kävin just kuule paskalla, ennen ulostamista heitin pönttöön lapun johon kirjotin TYÖ ja sitten väänsin kunnon tortut sen päälle


    • akjchjchdhjsj

      Niin ja paskannetaan suoraan suuhun.

    • Mukaan sylkemään

      Mikäs siinä, aloitetaan heti huomenna aamulla klo 07.00 ja ollaan kaduilla valmiina sylkemään jokaista joka kiirehtii paskatöihin tärkeänä, syljetään keltaiset hemat puvuntakkiin kiinni. Vitun työläiset, olette vitun orjia ja pelkkiä pelinappuloita olette, kusipäät!!! ETTE OLE YHTÄÄN MITÄÄÄN!!!!!!

    • taputetaan vielä

      Mennään syömään kyljyksiä töihin menevien reitille... ja hoputetaan että hopi hopi sinne töihin, kyljykset loppuu!...sanotaan vielä että kun tuletta takaspäin tuokaa samalla lisää kyljyksiä...

      • Mukaan sylkemään

        Joo ja juodaan siinä jotain halpaa olutta piruuttaan, mä voin tuoda meille muutaman tölkin, ota sä ne kyljykset :) vittu niin me pyllistetään niille paskiaisille kunnolla Mistä me saatais riippusänky? voitais ihan virittää parit sellaiset valotolppien väliin, vittu! me makaillaan rentona riippukeinus kun paskiaiset rientää aamusumussa niska vitun limassa töihin orjaksi HA HA vittu me näytetään niille kuinka työttömät lorvii ja syö kyljystä oluen kera HA!


    • kova maailma

      tähän ketjuun kirjoittaneilleon sairas maailmankatsomus.
      Me työssäkäyvät elämätte teidät ja siksi vaadimmekin hiukan oma-aloitteisuutta työnhakuun, mutta mitä se pummit vastaatte? Teidön mielestänne teillä on täysi oikeus elää meidän verorahoilla ja lisäksi sylkeä päällemme kun sanomme, että ei käy.

    • hmmm....

      Sylkekää vaan mutta huti menee. Ettehän te edes osaa sylkeä. Sylki kun ei noin vähä älyisten korvien välissä toimi...

      • meyssy

        taitaa olla taas se aika kuusta kun sossurahat alkaa olla tiukilla... pääsee se määrätynlainen mieliala valloilleen.


    • 9163

      niinpä... kaikenlainen ponnekkuus kun puuttuu niin sylkikin valuu omaa leukaa pitkin omille rinnuksille....

    • soskupummi1

      Kyllä meillä köyhillä ponnekkuutta löytyy kun örjatöitä aletaan lyödä eteen. Siinä vaiheessa useampi pummi huutaa, että SEIS ja sylki lentää työsskäyvien päälle!

    • OWNED MAN!

      Tänään sylkäsin oikein KUNNON KLIMPIT! :DDDDDD

      HEHEEE KYLLÄPÄ TEKI KUTAA :DDDD

      JOKU VETÄS MULLE ITKUPOTKURAIVARIT SIINÄ AHAHAHA :DDDDDD

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      107
      7746
    2. Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata

      Manneja, vaiko matuja?
      Mikkeli
      110
      5997
    3. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      83
      5177
    4. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      139
      4546
    5. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      11
      3220
    6. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      55
      2977
    7. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      58
      2938
    8. Törkeää toimintaa

      Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
      Ylivieska
      10
      2444
    9. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      61
      2437
    10. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2056
    Aihe