koskaan kokeilemaan muijaa "sieltä".. :-)
Niillä äidin pikkupojilla rämisee siellä autonromussa järkyttävä basso ja poppivehkeen muutenkin peeestä.
Tosi miesten ei tarvitse kiertää rinkiä kylillä :)
Helposti tietää kuka påoika ei ole päässyt
14
606
Vastaukset
- poppivehkeet
et tiedäkkään kuinka pian tyttö avautuu ja tarjoo rinkelii kos siin basson päällä istuu.
- szumm szuum szuum
ei peestä vaan .....peessä
- jatsityttö
Asiankuuloinen topiikki
- bemutusta
Onko mopoauton merkillä väliä, jos vaikka liimais kylkeen tarrat BMW
olis varmaan vientiä?- pums pums pums pumsp
ei oo
- thsuuh thsuuh
pums pums pums pumsp kirjoitti:
ei oo
vielako jumputtaa?
- fffrrrr
kiukaisissa meluaa se postinjakavan molopäinen poika sinisellä muovisella leipälaatrikolla
- bumbsipum
Yritäppäs kirjoittaa uudestaan, kun olet selvinpäin
- mina vaan
mule riitää jos vain sais nuuhkast sit reikkää nams
- D.ONNERI
Paneminen kannattaa aina!
- rahaa pankkiin
D.ONNERI kirjoitti:
Paneminen kannattaa aina!
Mä panin eilen. Kyllä teki hyvää.
- tulet jo
Oliko bassot päällä kun touhusit?
- poppivehkeet
jussina rinkelit voidellaan...
- toyjota korolla
Joooooo, mitä isompi basso sitä pienempi k----i...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2609077IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3126299Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661380Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61311- 1091111
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.791005Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut61889Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43788MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311708Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23696