mikä kawassa on.....

mun kawasaki kx 80 tekee niin et ku laittaa sen käyntiin jos vähänki antaa kaasuu niin se sammuu tukehtuu missä vika
3679
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

läpät rikki

Äänestä

katsoppas onko kaasuttimen pääsuutin tukossa.

Äänestä
  • läppä oli poikki ostin kawan vuopsi sitten ja kun näytin läppiä snellman nim islelle prätkä myyjälle hän alkoi nauraa ja kysy onko noi leikattu säilyke purkista kiitos tiedoista

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kawamies kirjoitti:

mun kawasaki kx 80 tekee niin et ku laittaa sen käyntiin jos vähänki antaa kaasuu niin se sammuu tukehtuu missä vika

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu