Piiloitan silmäni ja kaikenkin piiloitan.

Koska noh... näyttää niin hassulle naisten kilpailut...ohjelmissa.
3100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kui sää noin?

Äänestä

huono piilottaa ittees, eiks kukaan oo kertonu! :D

Äänestä

piilotan konjakkipullon viskipullon taakse ja sitten taas toisinpäin ja näinkö
se koko talvi menee etten saa päätettyä kumpiko niistä on parempaa ja miksi on ja eri päivinä on toinen ja sitten toinen ja kohta loppuu niistä toinen löytyis kyllä muitakin mutta niistä en niin tykkää tai mistä sen tietää jos tykkäisinki mutta
haenko lisää?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


piiloitanitsenikinko kirjoitti:

Koska noh... näyttää niin hassulle naisten kilpailut...ohjelmissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu