Kies Wi-Fin kautta

Mikäs jippo tuossa on että tuo homma ei pelitä puhelimen ja koneen välillä?
Mitä tuossa nyt tulisi tehdä että sen saisi langattomana toimimaan,niinkuin se on tarkoitettu.
Millä jutulla puhelin löytää koneen,etsiii,etsiii,mutta ei löydä.
373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Mistä tuollainen ohjelma löytyy? En ainakaan marketista löytänyt.

    Äänestä

Sitä ei näemmä ole Play kaupassa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


toimimaan kirjoitti:

Mikäs jippo tuossa on että tuo homma ei pelitä puhelimen ja koneen välillä?
Mitä tuossa nyt tulisi tehdä että sen saisi langattomana toimimaan,niinkuin se on tarkoitettu.
Millä jutulla puhelin löytää koneen,etsiii,etsiii,mutta ei löydä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu