miehen lapset ovat kerran kuussa täällä ja minkäs sille voin, äitipuoli tuli musta. Lapsia on liuta, joten enköhän selviä tästäkin pyörityksestä. Kiva kun saa vähän määrätä ja hallita. Miten lapset yleensä puhuttelee äitipuolta, entä mitä oikeuksia meillä puolilla on? Velvollisuuksia ei ole onneksi, eikä tarvi mitään maksaa heille, mutta komentoa kyllä varmasti saa pitää? Entä lasten asiat kuuluuko ne minulle? Miten voisin kysellä heidän asioitaan, en halua olla utelias, mutta tukena aina. Entä kouluasiat, voinko niitä kysellä ja jos tarvii kuraattoria, saanko niistä tietoa? Meinaan vaan että noilla kaikilla on jotain oireita.
Voiko heidän huoneensa siivota ja tarkistaa tavarat?
Voiko heidän huoneensa siivota ja tarkistaa tavarat?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Lopeta lässy trollaaminen, olet tyhmä ja yksinäinen, ei sulla ole muuta kun yksinäisyys ja alkoholi ja tietty suomi24 ,sun paras ystävä alkoholin kera.
Ei sulla ole mitään miestä eikä miehen lapsia.
Hauskoja nämä lissuttelijat, jotka lissuttelee kaikkien kirjoituksia, joista eivät itse pidä. Jotenkin aika lapsellista.. mutta katkeruus, katellisuus ja pelko on asioita, jonka takia pitää kaikkien kirjoitukset lissutella. Säälittävää.
Ei täällä lissutella muuta, kun sinua lissu, sinulla ihan päättömiä aloituksia, joissa olet mikä millonkin, nyt viimeisen kuukauden aikana olet ollut uusperheellinen ja sun kuvitellulla miehellä on lapsia.
Minusta sinä olet sairas, kun kirjoitat kuvitteellisia aloituksia, eikä sinulla ole edes mitään uusperhettä.
Ja, jos kukaan ei sinulle kommentoi niin kommentoit itsellesi ja kuvittelet ettei me muut sitä huomata. Miksi sinä kiusaat täällä uusperheellisiä?
Hei ap. Entäs, jos tekisit ihan omia lapsia...