Onko kokemuksia? auttaako koska itse olen meinannut tilaa tuotteen, mutta olisi kiva saada tietää onko todella auttanut? . http://luxstyle.fi/kauneustarvikkeita/blackhead-killer Kiitos etukäteen :)
BLACK HEAD MASK
10
753
Vastaukset
- ei kannata!
tilasin. kokeilin. ei toimi! siis yhden kerran kokeilin ja ei toiminut juuri ollenkaan, loput heitin roskiin samantien.!
... ne nivean mustapää laastaritkin toimii paremmin mut ei nekään kyllä juuri auta..- alkuperäinen
Teitkö niinku lukee? ja olisit palauttanut koska siinähän lukee
100% rahattakaisin -takuu. Lisää kokemuksia? - minä
alkuperäinen kirjoitti:
Teitkö niinku lukee? ja olisit palauttanut koska siinähän lukee
100% rahattakaisin -takuu. Lisää kokemuksia?Itse olen myös ihmetellyt samaa jos auttaa vai ei :)
- s s
Kivuliaalta ainakin näyttää
http://www.youtube.com/watch?v=x6NISCKj0IY
En tosin tiiä mitä toi yrittää tossa videolla poistaa, kun ei sillä ainakaan finnejä näy. Kannattaa varoa ettei lähe kulmakarvat samalla mukaan...- Siina
Sillo ku kokeilin tota ekaa kertaa ni annoin sen vahingossa olla melkein 40min vaik piti olla vaan 30min. Oli todella kivulias operaatio ku yritin repiä sitä ihosta irti, osa kulmakarvoistakin lähti ku ainetta oli menny niihinkin. Sit ku olin saanu kaiken pois, ni mun naama oli tulipunainen ja vähän kyl itketti kans. Muuten naamio kyl mun mielestä toimii, mut kantsii olla tosi varovainen sen kuivumisajan kanssa. Virheistä oppii, en varmana mokaa uusiks :D ps. 23min on mulla sellanen sopiva kuivumisaika :)
- 2222
moi. ite tilasin samaa ebaysta 20kpl, tuli halvaksi. kerta ei toimi vaan pitää tehdä kerta viikkoon jatkuvasti että on apua.333
- allergikkooo
Siiten kun vielä saisi jostain luettelon niistä "täysin luonnollisista ainesosista", että tietäisi mitä aikoo naamaansa levitellä.
- skeptinennn
Mun tekis mieli kokeilla ja tilata.. mut jotenkin olen tosi skeptinen jo tuotteen valmistajaan, tuntuu että monikin nettikauppa jossain jenkkilässä ja kiinassa näitä myy.
Mut onko tuote oikeesti turvallista käyttää, vai onko siinä jotain ihan hirveetä skeidaa mukana?
Myöskin nämä tuote kopiot... voi purnukassa olla jotain ihan muuta mitä on luvattu... - Armel
Itselläni käytössä tämä ja todella toimivaksi ja tehokkaaksi osoittautunut https://www.bellando.fi/tuotemerkit/kepro-5/the-black-mask-puhdistusnaamio-50ml.html
Tuo on Valmistettu Italiassa eli ei mitään kiinahuttua mistä ei tiedä mitä ne sisältää! Sellaisia en naamaani laittais. - emiliamm
tää toimii https://www.bellando.fi/tuotemerkit/kepro/the-black-mask-puhdistusnaamio-50ml.html käytössä ollut nyt jo pari kuukautta ja paras mitä kokeillut :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista997690- 1055532
- 2664748
- 494703
- 713441
- 502778
- 582467
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222418Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292382- 412254