symbicort-lehmä

Taas tässä sitten jäätiin ilman kultaa tuon doubatun norski-lehmän takia! Symbicorttia vaan suomalaisillekkin nii rupeaa suksi kulkemaan.
13179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Olisikohan suomalaiset puhtaita.....no ei todellakaan,siltikään ei pärjätty.

Äänestä
  • Kyllä suomalaiset käyttää ihan samalla tavalla astmalääkkeitä, ihmeellisesti lisääntynyt symbicortin yms käyttö viime vuosina. Jos ei tutkimuksissa saada selville diagnoosia, yksityislääkäriltä saa reseptin rykäyksellä.

    Äänestä

Niin. Mitä järkeä on olla AINA kakkonen?

Äänestä

norjandoping.blogspot.fi/2013/12/sairas-kertomus-monisairaasta.html

Äänestä
  • Kyllähän se on aivan varma että norskit douppaa ja tämä ihmishirviö on siitä kärkipäästä! Joka johtajan pallilla hiihtopiireissä istuu norjalainen joten jäljet on siten hyvä peitellä.

    Äänestä

  • symbicortrules kirjoitti:

    Kyllähän se on aivan varma että norskit douppaa ja tämä ihmishirviö on siitä kärkipäästä! Joka johtajan pallilla hiihtopiireissä istuu norjalainen joten jäljet on siten hyvä peitellä.

    Ai että oikein ihmishirviö? Taitaa olla huono päivä sulla. Suksi helvettiin ja häpeä. Olis kyllä hauska nähdä minkänäkönen norsunpêrse siellä nappuloineen räkyttää.

    Äänestä

Taidat itse olla lehmä.

Äänestä

Tulevatko Lahteen, niitä turskien ihmiskokeiden näytteitä pitää kaydä katsomassa. Joku väitti, että Jouhaukin tikkaaminen on epäinhimillistä, ihminen ei voi kestää tuollaista rasitetta pyörtymättä.

Äänestä
  • Taidat vain kaivata Johaukia tikkaamaan päällesi.

    Äänestä

  • Eivät välttämättä tule, kiitos Arhinmäen.

    Äänestä

  • Käypä joskus kattomassa vaikka 800 metrin juoksua yleisurheilukisoissa.

    Äänestä

Hauskinta olisi laittaa Jouhaukka hiihtämään Daria Domratsevan kanssa kisaa.

Daarian pitkä ja kaunis liuku vastaan epäinhimillinen tökkimistikkaus. Joku ilokaasupommi on kyllä imaistu, kun ei lyyhisty reitin varrelle.

Kuokkikaapa itse 30 km kisan ajan verrran ja potkikaa samanaikaisesti multapaakkuja, kyllä taju lähtee jo ensimmäisen 10 min aikana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Häpeä!!! kirjoitti:

Taas tässä sitten jäätiin ilman kultaa tuon doubatun norski-lehmän takia! Symbicorttia vaan suomalaisillekkin nii rupeaa suksi kulkemaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu