keskellä katua

hyiraiskaajat

Oli lämmin kesäyö kun kävelin bussipysäkiltä kotiin päin. Olin tulossa kaverini Veeran luota. Kävelin hiljaista katua pitkin lyhyissä pakarat paljastavissa minishortseissani ja ohuessa napatopissani kun vastaani käveli noin parikymppisten miesten porukka. Heitä oli neljä, joista kolme selvästikkin kännissä. Minut huomattuaan he alkoivat huutelemaan minulle kaikkea. "Ompas siinä kuuma typy" "tota kun pääsis vähä rassaamaan" jne. Aluksi olin kuin ei mitään ja jatkoin matkaani, mutta kun yritin ohittaa heidät, tarrasi selvinpäin oleva minusta kiinni. "Hei jätkät menkää te jo antille! Mä haluisin vähän leikkiä tän tipusen kanssa." Muut miehet lähtivät naureskellen pois, ja kun he olivat pois näkyvistä, mies kaatoi minut maahan. Yritin pyristellä otteesta, mutta mitä 14 vuotias tyttö mahtaa aikuista miestä vastaan. Mies riisui shortsini ja pitsialushousuni. Makasin siinä pillu paljaana keskellä katua. Ikävä kyllä katu oli melko syrjäinen, eikä siellä näin öiseen aikaan liikkunut juurikaan ketään. Mies alkoi repiä toppia päältäni. Hän piti käsistäni kiinni ja oli polvillaan jalkojeni päällä, joten en voinut tehdä mitään. Hän sai toppini revittyä ja irrotti kätensä hetkeksi avatakseen rintaliivini. Yritin lyödä höntä mutta käteni olivat voimattomat. Siinä makasin ilkosen alasti miehen tutkiessa vartaloani. Hän alkoi imeä pilluani. Yritin kiljua mutta ääntä ei vain lähtenyt. Mies tunki sormensa pilluuni ja alkoi hieroa ympäriinsä. Haluamattani tunsin pilluni kostuvan. "Onkos tipu ennen pannu?" mies kysyi. Pudistin päätäni, jolloin mies hymyili. "Voinkin sitten panna ihan huoletta". Sitten mies avasi housun nappinsa ja veti housunsa ja boxerinsa alas paljastaen kyrpänsä. "Nyt saat tyttö munaa!" Hän sanoi ja tunki paljaan kyrpänsä pilluuni. Hän ei paljoa minua ajatellut ja pani niin kovaa kuin pystyi. Kiljuin kivusta. Mies vain jatkoi ja jatkoi. Hän alkoin imeä rintojani pannen samalla lujaa. Tunsin laukeavani, ja niin teki mieskin. Sitten hän veti kalunsa ulos, puki housunsa ja lähti. En pystynyt liikkumaan, vaan makasin alasti keskellä katua aivan spermaisena varmaan puoli tuntia. Kun olin turvallisesti kotona, päässäni pyöri yksi ajatus. Toivottavasti en tullut raskaaksi.

2

2496

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Metsässä,

      Otin aurinkoa ja kaksi ukkoo katseli kun olin kai 14-15v. Kun lähtivät niin riisuin pikinit ja kävelin metsässä alasti.Tykkään olla alasti se on aina kiihottanut. Miehet tuli yllättäen ja rupesisvat kähmimään tissrstä ja haaroista. Työnsivät puuta vasten ja takaa naivat molemmat pitkään. Lähtivät niin alasti haarat märkänä menin hakee vaatteitani. Ei ollut paha kokemus kun luulin.

    • Mietiskelijä

      Napatoppi :D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      92
      2462
    2. Mistä löytää kadonnut motivaatio?

      Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että
      Sinkut
      141
      2238
    3. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      2058
    4. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      171
      1560
    5. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      138
      1267
    6. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      193
      888
    7. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      85
      886
    8. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      174
      846
    9. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      451
      796
    10. Mitä ajattelit ensimmäisenä kun

      näit kaivattusi ekaa kertaa?
      Ikävä
      52
      684
    Aihe