Saatan kuunella

mitä hirveimpiä 8EN8 Katsoa julmia... mutta just siksi olenkin jotain muuta, kyllä normaalit ihmiset erottaa viihteen todellisuudesta.
2161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei epäilystäkään, kuka lienetkin. Viihdettä ja ajankulua tämä on monelle, jotkut kirjoittaa kuin omalle palleroiselle, jotkut purkaa tuntojaan, ihan sama, jotkut joskus kommentoi, hyvin vuoksi? Kuten minä, en oikeasti voi pitää ketään hulluna, vain itseäni.

Mä voisin olla epänormaali ja hullu, hullujen huoneelta karannut pierupyllerö joka pyrkii kommentoimaan toisten aloitukset hulluiksi, hulluus istuu minuun kuin nenä pärställä. En voi tuomita ketään aloittajaa, jokaisella lienee jokin syy tulla tänne joskus, jos sanon hullu, niin Se on kai mulle enemmän normaalia kuin mikään muu, näin ei aina tule ajatelleeksi, ettei kaikki ajattele samoin :) ikinä ei ole tarkoitus loukata.

Nyt poistun perääntyen..

Äänestä

ja kuuntelet omasta vai vieraan vehkeest?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kultani.. kirjoitti:

mitä hirveimpiä 8EN8 Katsoa julmia... mutta just siksi olenkin jotain muuta, kyllä normaalit ihmiset erottaa viihteen todellisuudesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu