Dermalex repair

Dermakki

4

2950

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Raisanna

      Ostin viikko sitten pienen 30 gr putkilon (n. 10 €) ja nyt olen etsimässä nettikaupoista vähän edullisempaan hintaan. Hyvä rasva, iho ei kutise, vesikellot on poissa. Laitoin sen verran säästeliäästi rasvaa, että kohta johon rasva ei osunut, alkoi hilseilemään ja kutisemaan. Tosin olen käyttänyt pitkin päivää myös Novalania rinnalla kun hintaan D:lle tulee paljon.
      Suosittelen!

      • Dermakki

        Ostin Yliopiston apteekista ison tuubin 150g, ja maksoi muistaakseni jotain 24€, en muista tarkkaan, mutta kuitenkin iso tuubi tulee huomattavasti edullisemmaksi. Voide on mielestäni erittäin miellyttävä käyttää, koska on täysin tuoksuton eikä lemua niin kuin jokin koivuvaseliini ym.

        Kannatta aina kun on ostamassa jotain tuotetta, katsoa kilohinta. Siitä näkee kuinka paljon edullisemmaksi iso pakkaus tulee pieneen verrattuna. Aivan hämmästyttäviä eroja on.


    • lakritsi

      On auttanut. Kyseessä jalkaterän psoriasis.Sain voiteen ilmaiseksi Smartson-nimisen tutkimusfirman kautta. Otan selvää, mikä yritys valmistaa.

    • Kirvelee

      Daivobet geelin lisäksi käytän. Ei tää paranna mut hieman helpottaa. Toki iho kun on raapimisesta rikki niin kirvelee aivan julmetusti koska sisältää alkoholia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      122
      4835
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      185
      4518
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      119
      1953
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1721
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      33
      1482
    6. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      7
      1269
    7. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      378
      1225
    8. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      75
      1145
    9. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      74
      1055
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      92
      1008
    Aihe