Totuus Tuksusta: SITÄ EI OLE!!

Muija "pokaa" uhrin ja LOISII sen kämpällä. Jos ei käy flaksi, nukkuu ulkosalla. VALEPÄISSÄÄN satuilee, et oli prinssin luona viikon. Yksikään "poka" ei kehtaa ees myntää, et tuli kännissä raahattua koiraa kotiin.

Opettelis tuokin muija valehtelemaan kunnolla.
11439
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Tuksu kertoo asiat omasta näkökulmastaan, sitä sanotaan "totuuden johannoimiseksi."

Äänestä
  • "Puhun niin totta kuin osaan".........

    muistuuko mieleen, kenen kuolematon lause ?

    Äänestä

  • En voi käsittää, kuinka sairas tuo muija on, ei pienen ihmisen mieli jaksa ymmärtää, miten tuollaisen kieroutuneen ihmisen aivot voivat edelleen ja edelleen muka mieltää, että hän on jotain suurempaa - kauniimpaa - glamouria- eivätkä normaalit lait ja yhteiskunnan normit koske häntä.

    On ilmeisesti ollut kieroon kasvanut jo ihan pienestä pitäen, ei normaalilla järjellä varustettu - vaan vajaaälyinen. Ei mitään kosketusta normaalin ihmisen elämään.

    Aina on oma, valheellinen maailmankatsomus sekä omasta itsestä, että muista ihmisistä. Ja oma, valheellinen - minä voittaa. Kuinkahan ajattelee loppuelämänsä viettää kodittomana, rahattomana, ilman ystäviä, ilman sosiaalista kanssakäymistä, valehtelijana, käyttämällä toisia ihmisiä jatkuvasti hyväkseen?

    Kyllä siinä jää paljon paitsi perheestä, ystävistä ja lapsenlapsista, oi kuinka ihanaa ovat lapsenlapset !! Mulle saa olla kateellinen, sitä ONNEA ei edes ymmärrä, ennen kuin he ovat syntyneet ja pidät niitä pieniä nyyttejä sylissäsi !!
    Sitten vasta

    Äänestä

Tapaus Johanna Tukiainen on erittäin hyvä esimerkki siitä, mitä mielisairaus ja narsismi voivat tehdä yksilölle.

Äänestä

Niin Tuksun mieli liioittelee asioita, ja mielisairaus on sekoittanut lisää häntä...

Äänestä
  • Pelkkää mielipahaa se kylvää ympärilleen.

    Äänestä

  • Sehän on glamouria, you know! Eihän hamraat tavikset sitä voi ymmärtää....

    Äänestä

Olikos nyt niin, että kaikki "glamour" kulminoitui Julian kuolemaan ja hautajaisiin,
ja nyt The Tukiaiset Story alkaa hiipua?

Äänestä

Tämän videon ovat varmaan nähneet melkein kaikki, mutta ne jotka eivät ole sattuneet törmäämään, tässä haukkuu Aertoa juuri samasta asiasta, kuin mitä nyt itse joutuu tekemään rahattomana ja tekee kaiken aiakaa, loisii toisten nurkissa määräämättömiä aikoja. Ja kaikille muille mieliin palauttamiseksi.

Kuinka se niin lempeästi kiristelee Aertolta, miksi se ei ole mennyt töihin :D (Tunkki kun on itse tosi energinen ja aktiivi itse töihin menemiseen ja työpaikkoja hankkimaan sekä aamuheräämisiin ;D :D ) . Ajalta loka-marraskuu 2011.

http://www.youtube.com/watch?v=DD2f_4cTaME

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rahaton tomppeli kirjoitti:

Muija "pokaa" uhrin ja LOISII sen kämpällä. Jos ei käy flaksi, nukkuu ulkosalla. VALEPÄISSÄÄN satuilee, et oli prinssin luona viikon. Yksikään "poka" ei kehtaa ees myntää, et tuli kännissä raahattua koiraa kotiin.

Opettelis tuokin muija valehtelemaan kunnolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu