Haluaisin alkaa keräilemään squishyjä (squishy)
Tiätääkö kukaan mistä niitä voisi ostaa/tilata? Ulkomailta voin tilata kunhan toimitus ei tule liian kalliiksi.
Kawaii ^.^
3
1268
Vastaukset
- KawaiiSquishy
Blippo-nimisestä kaupasta ainakin saa mini-squishyjä hintaan 50cnt-4€. Yritys on suomalainen ja tavarat tehdään Kiinassa ja tulevat sieltä. Toimituksen kesto vaihtelee, ja se maksaa noin 1-3€. Suosittelen katsomaan sieltä.
Myös Squishy tubettajilla on storenvy-kauppoja, josta saa todella hyviä squishyjä. Esimerkiksi Soookawaiin Tai Jenna Lyn Squishies kaupat ovat hyviä vaihtoehtoja, Soookawaii on Kanadalainen ja Jenna Lyn on Amerikkalainen. Muista että squishyt eivät ole kovin halpoja, joten Jenna Lyn Squishies tai SoooKawaiin kauppoihin kannattaa varata yli 10€. Kaupat toimivat kaikki netissä.
Toivottavasti oli apua! 🙂- Hannuliininen
Onko edellisellä kommentoijalla kokemusta Storenvystä tilaamisesta? Haluisin tietää, onko luotettava?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1516827MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny635963Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.884559NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074519Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1624310Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941690- 4021596
- 821399
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a311377Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?411161