https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1392526264348048&set=a.1392121021055239.1073741828.100007720625479&type=1&theater
moottorikelkkaturneeta pukkaa...on se kova karpaasi ja U.R.O.S. Tuollaisesta miehekkäästä touhusta naisetkin tykkää...illalla majapaikassa sitten taas jonkun kuuman gimulin kanssa vällyjen väliin.
UIK
moottorikelkkaturneeta pukkaa...on se kova karpaasi ja U.R.O.S. Tuollaisesta miehekkäästä touhusta naisetkin tykkää...illalla majapaikassa sitten taas jonkun kuuman gimulin kanssa vällyjen väliin.
UIK
Vastaukset 32
Vanhimmat
Sehän se vaatiikin tosimiestä körötellä kelkoilla peräkanaa pitkin kelkkareittiä. Ihme että uskaltaa noin vauhdikkaaseen harrastukseen.
klonkku hei..... et sitten vieläkään ole käynyt siellä rautakaupassa..... no.... käy sitten vaikka maanantaina. klonkun henkinen kantti alkaa pettää ja murtumista on huhupuheiden mukaan havaittavissa.
Kaikki Lotharista tehdyt aloitukset pitäisi kopsata Mäntyharjun keskustelupalstalle. On sääli ettei suurin osa mäntyharjulaisista pääse osallisiksi tämän kotikuntansa helmen seikkailuista. Tämä vakava puute pitäisi korjata heti.
"Misteri miesten meiningeissä"! Eikö siitä ole videoitakin. Ja ainakin näitä "miesten meininkejä" on epäilty Lotinan mielipuuhaksi.
Jep.... kaapissahan se on.
Pikku runku ei osaa mitään muuta, ku vempaa nakkiaan. EI siitä täys älliset mimmit tykkää. Hommais ittelleen ruknutus kaverin, sellasta se pili tarvii. Vain mies tietää miten runksutetaan tai imustellaan.
Ootte vaan kateellisia. Misteri on naisten suosikki ja lisäksi breikannut urallaan jo Jenkeissä, Japseissa kuin Pohjois-Koreassakin. U.R.O.S. on pornon kova luu!
UIK
Tottahan toki kaikki miehet ovat kateellisia rumalle, neitimäiselle, valehtelevalle, yksin kotona nyhjöttävälle, perheettömälle peräkammariluuserille.
Täyttä roskaa! Todistetusti tuo keski-ikäinen kalju haiseva ukko ITSE kirjoittelee tänne ja linkittelee sivuilleen! Aivan tautisen nolo hyypiö! :DD
http://www.egorazzi.com/2011/01/joka-leikkiin-lähtee-ja-niin-edelleen.html
Tulisi julkkikseksi edes Suomessa! On ollut otsikoissa pelkästään nolon hommansa takia, sekä rikkeiden, kuten Janican huijaamisen ja keksityn ylinopeuden yms. takia. Ukkeli on patologinen valehtelija, sen näkee kaikesta!
Minä taasen tykkään hänen pornoleffoistaan kun ne ovat niin merihenkisiä. Silakan näköinen ja oloinen sintti duunaa satamah**ran ja ryhävalaan ristisiitoksia. Tulee haikeat muistot merimiesajoista mieleen. Arrrhhh.
Misteri on ihana!!!!!!
Kohta Misteri lähtee taas keikalle Japaniin mut Eka pitää vähän ladata akkuja lapissa
UIK ♡.♡
Itselläni on isompi elin kuin tällä kaljupäällä. Olen kuulemma myöskin parempi sängyssä. Eli ei kateutta täällä.
Musta tuntuu että "Loti" itse skrivailee tänne näitä, sen verran hiukan epätasapainonen kaiffa kyseessä (sori nyt vaan).
No heh heh! :D
Jos ei ihan kateudesta, niin ainakin ylimitoitetusta pätemisen tarpeesta tai itsetunnon vajeesta kertonee se, että IHAN ITSE tulet tänne julkkispalstalle todistamaan, että olet vielä lothariakin suurempi mul**u.
(sori nyt vaan). :D
Puhu vasta sitten, kun edellinen kirjoittaja on spämmännyt toistakymmentä vuotta eri palstoilla itseään kehuen! Sitten vasta aletaan pääsemään k*sipäisyydessä Viskarin tasolle!
Miksi SINÄ tuosta kirjoituksesta otit nokkiisi? :DDD
Olemme kai yhtä mieltä siitä, että noita aloituksia fb-kopsuilla pystyy tekemään kuka vaan?
Varmaan myös siitäkin, että myös tältä co-produc.:lta se olisi onnistunut?
Eikö ole noin?
En nyt tietenkään väitä, että hän olisi aloittanut ketjun, että olisi päässyt kehumaan kykyjään. :D
Kenelläkään ei ole motivaatiota kirjoitella tänne Lothar-törkyä, paitsi itse Viskarilla, joka yrittää huijata pikkutyttöjä viesteillään.
Voisitko hiukan täsmentää, mistä voit tietää anonyymien kirjoittajien motivaatioista?
Muutenkin:
Yhtä hyvin kuin ihmetellä sitä, että joku kyseenalaistaa sen, että kaikki lotharketjujen aloitukset olisivat lotharin tekemiä, pitää voida ihmetellä sitä, että jollekin on niin tärkeää yrittää kiistää se.
Kummatkin perustuvat kuitenkin pelkkiin olettamuksiin. :)
Tämä toteamus perustuu selviin todisteisiin ja profilointiin. Tuhannet ja taas tuhannet samankaltaiset viestit kertovat karua kieltään, sekä niiden lähettämisajankohdat jne. Ei sovi myöskään unohtaa pitkähköä ajanjaksoa, jolloin Lothar-spämmiä ei tullut viestiäkään. Se sijoittui ajankohtaan, jolloin poliisi tutki tänne lähetettyjä viestejä.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Profilointi
Kun noin esität asiantuntijaa, niin voitko kertoa mihin profiiliin sopii juuri äskettäin avattu ketju Fantastinen Lothar?
Samaa ainaista spämmiroskaa. Aloitus, jossa ei ole mitään muuta kuin keksitty kehu ilman järkeviä perusteita, eikä siitä voi keskustella, eikä aloittaja siihen edes pyri.
Et vastannut kysymykseen, pastasit vaan tutut hokemat.
Olet ilmeisesti käsittänyt profiloinnin hiukan väljästi. Sinulla on ikioma ennalta päätetty syyllisesi, johon sovitat huomaamiasi viestipiirteitä.
Näet vain oman totuutesi, etkä suostu hyväksymään sitä, että samankin profiilin voi tuottaa useampikin kirjoittaja.
Perusvirheesi on se, että tunnustat vain yhdenlaisen motiivin olemassaolon.
Tuo vie profilointiyrityksiltäsikin kaiken pohjan. Et elä nykyhetkessä.
No kerropa sitten joku muu uskottava motiivi, joka saisi jonkun (kirjoitustyylistä ja spämmin loppumisesta 2011 päätellen kirjoittajia on vain yksi) kirjoittamaan useille palstoille (myös arkiöinä kello 3) yli 10 vuotta jatkuvaa Lothar-roskaa, riippumatta siitä, tuleeko niihin vastauksia vai ei.
Tajuatko itsekään, miten naurettavaa todistelusi on? Tottakai Lothar on syyllinen spämmiin! Ei kukaan muu sitä edes kehtaisi mainostaa! Ja miksi mainostaisikaan, kun kerran ovat niin "kateellisiakin"?
> Tajuatko itsekään, miten naurettavaa todistelusi on?
En tajua, mitä naurettavaa totuuden etsinnässä olisi. :)
> Tottakai Lothar on syyllinen spämmiin!
Tajuatko itse, miten naurettava "tottakainesi" olet?
> No kerropa sitten joku muu uskottava motiivi
Yksi varsin luonnollinen motiivi olisi kauna, viha tai katkeruus.
Täällä on kerrottu joistakin lotharin tekemistä ikävistä tempuista, eikä tietenkään miehen elämäntapa yleensäkään sovi kaikkien tiukkoihin moraalivaatimuksiin.
Jotkut ovat suoraan tunnustaneetkin voimakkaat antipatiansa, joten ei olisi mitenkään ihmeellistä, vaikka pelaisivat näillä ketjuilla vahingoittamistarkoituksessakin. Olisihan se varsin tyydyttävää, jos pystyisi kirjoituksillaan provosoimaan yleisempääkin vihaa omaa inhokkiaan kohtaan.
Tuossa nyt yksi vaihtoehtoinen motiivi. :D
Täysin naurettavaa!
Miksi kukaan muka kehuisi vihaamaansa ukkoa päivästä ja vuodesta toiseen? Kyllä helpompaa olisi kertoa suoraan, missä mättää.
Tuo ukko ei kuulu lainkaan tälle palstalle muutenkaan. Itselleni ei tule ainakaan mieleen ainoatakaan sillä hetkellä ajankohtaista järkevää asiaa liittyen kyseiseen ukkoon, josta täällä olisi keskusteltu. Pelkkää yleistä valehtelevaa löpinää, jollaista kuka tahansa osaa kirjoittaa itsestään.
> Täysin naurettavaa!
Melko heikko argumentti. :)
> Miksi kukaan muka kehuisi vihaamaansa ukkoa päivästä ja vuodesta toiseen? Kyllä helpompaa olisi kertoa suoraan, missä mättää.
Jos kirjoittaisi pelkkiä negaviestejä, tekisi itsestään yhtä toopen kuin joku martinasta jai jasminista kirjoittava ikinarisija.
Jos sitävastoin luo kaikkien tuntemilla kaavoilla "anssin kirjoittamia" viestejä, ei menetä omia kasvojaan, vaan voi vaikka itsekin esittää inhonsa jo seuraavissa kommenteissa.
Tuossa siis katkera henkilö pyrkisi virittämään viestinsä niin, että niiden herättämä närkästys kohdistuisi lotharia vastaan, ja ehkä jopa torpedoisi hänen liiketoimiaan.
Tuo nyt on vaan yksi mahdollinen vaihtoehto.
Saa yrittää kumota, mutta vaikeaa se on. :)
Yrität vain syyttää muita Lotharin omasta spämmistä! Todisteita on vaikka millä mitalla. Motivaationa Lotharilla on mainostaa itseään ja huijata nuoria tyttöjä esiintymällä itse sellaisina.
Saa yrittää kumota, mutta vaikeaa se on :)
> Todisteita on vaikka millä mitalla.
Jotka yleensä perustuvat joihinkin ikivanhoihin juttuihin ja dissarien itse luomiin "tunnisteisiin".
Niissä ketjuissa mitä itse olen lueskellut, ei ole esitetty yhtään oikeaa langettavaa todistetta.
Ei näillä ketjuilla mitään mainosteta. Jos nämä jotain palvelevat, niin lotharia nolaavia dissareita. Heidän näitä kannattaa pinnalla pitää. :D
Lothar joutuu maksamaan yli 10 vuoden laittomasta mainostamisestaan ja nettihäiriköinnistä!
Mitä se sinua niin koskettaa? Pummi saa ansionsa mukaan!
Miks tästä pumppurunkkarista tehdään kokoajan uusia aloituksia. Ei kuulemma ole edes komea,niin tytöt tossa puhui.Yks vielä hihitteli,ettei varmaan saa vehettäänkään pystyyn ilman pumppua ja pillereitä.Epäilivät vielä,että tuhonnut vehkeensä verisuonet jatkuvalla pumppurunkkauksella! Nää on kanssa UIK toimistontyttöjä!
Tuo Lothar ei ole oikeasti mikään julkkis!
Suurempi julkkis on esimerkiksi Farmi-sarjan Marko, joka on pitsipenistaiteilija ja Orimattilan kunnanvaltuutettu jne.
Ei hänestäkään suuri yleisö tiennyt juuri mitään, vaikka on ollut esillä tiedotusvälineissä enemmän ja fiksummissa merkeissä kuin Lothar!