Kysymys hyppyrimäestä

Missä päin Lahtea on tai oli harraste hyppyrimäki,muistaakseni laskualue oli suolle.olen tuolta joskus hypännyt vaan en nyt muista missäpäin se oli,Mukkula kenties?
10122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kerinkalliolla oli joku...

Äänestä

soltissa. oli niitä ympäri kaupunkia.

Äänestä

Kiveriössä

Äänestä

liipolassa

Äänestä

Torilla

Äänestä

levolla,ja suoraan monttuun

Äänestä

niemessä

Äänestä

kärpäses!

Äänestä

Hevonvitussa

Äänestä

tonttilassa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


artape kirjoitti:

Missä päin Lahtea on tai oli harraste hyppyrimäki,muistaakseni laskualue oli suolle.olen tuolta joskus hypännyt vaan en nyt muista missäpäin se oli,Mukkula kenties?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu