Miten vanha lienee?
Vuonna 1983 on ollu jo aikuinen. Nyt Arto Nybergin vieraana ja ikää ei kerrota.
Naama ihan hirveen "jokerin" näköiseksi leikelty.
Maritta Kuula, lauluntekijä
14
5991
Vastaukset
- tauhka1234
Pakko ihmetellä miten vajaita ihmisiä sitä onkaan, viitttaan siis keskustelun aloittajaan. Mitä jos hommaisit sisältöä elämääsi?
- Haloo haloo
Aika vanha. Kiristetty naama. Mutta samaa näköä kuin tyttäressä Ellissä.
- Anonyymi
Wikipedian mukaan vapaaehtoisesti lapseton🤔
- Anonyymi
Onpahan mulla hänen yksi studiolevy= jeesus hollywoodissa joka tyylillisesti on jotakin art pop&rock, schoegaze, indiepop-rock tyylistä ja yksi kappale melodioiden osalta lentää aasiaan päin.
- Anonyymi
Kauko Röyhkän ja Pupu Lihaviston bändikaveri vuonna 1980. Röyhkä syntynyt vuonna 1959 samoin Lihavisto eli luulisin että samaa ikäluokkaa.
Mutta kyllä on naama pilattu leikkauksilla aikoja sitten.- Anonyymi
Eikös niil ollu semmonen viritys kuin 500kglihaa (jonka nimissä ne teki experimentaalista rokkia ja shamanistisenoloista rokkia myös ja kolmas tyylilaji mikä kuvaa 500kg lihaa yhtyeen musaa on post-rock) ??
- Anonyymi
Itse "jokerin"naamansa kantaa. ...mut muut joutuu sitä katsomaan.
- Anonyymi
Ei oo pakko katsoa.
- Anonyymi
Aikuisia ei ainakaan tästä ketjusta tunnu juuri löytyvän. Sinuna pohtisin oman elämän tarkoitusta ja yrittäisin keksiä itselleni mielekkään harrastuksen. Muiden ihmisten ulkonäön arvosteluun käytetty aika on hukattua aikaa.
- Anonyymi
Ketjun aloittaja lienee jo nyt ainakin aikuinen kun oot yli 11 vuotta sitten kirjoitetun ketjun löytänyt.
- Anonyymi
silti mietin tätä. on edelleen palkkatöissä.
- Anonyymi
Teräsmummeli. Oikea ala löytynyt :)
- Anonyymi
Ihana, kaunis Maritta❤️
- Anonyymi
Olisko n. 70v.
Muistelen että olisi täyttänyt 50 vuotta 2000-luvun alussa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos nainen harrastaa seksiä
Useiden kanssa, miten se eroaa miesten mielestä siitä, jos miehellä on ollut useita s kumppaneita? Oletan että kaikki mi2432201Pihlaja-puulle
Illat on mulle pahimpia. En tiiä miks se olis vaan parasta yöstä toiseen nukkua sun kanssa ja herätä sun kasvoihin. Jos151440Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei141406Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko3711255Kysymys Kuhmolaisille
Hei. Olen 32 vuotias nainen ja muutin Kuhmoon noin 12 vuotta sitten. Mutta nyt täytyy ihmetellä ihan ääneen että onhan t21978Savimajasta lääketieteen tohtoriksi - ja ei tikkua ristiin
”Jos ihminen muuttaa savimajasta tänne kerrostaloon länsimaisen elintason piiriin ilman että tarvitsee panna tikkua rist176877Ensi viikolla tulen takaisin
Ja käyn varmaan siellä monta kertaa. Monta mahdollisuutta nähdä jos olet siellä päin19816- 75762
Olen valtavan ihastunut
Yritin sen sinulle viime viikolla kertoa, mutta liikaa muuttujia ja isoja tunteita, niin en kyllä ollut kovin selkeä.57746Oon varma siitä
Että oot vain mun rahojen perään, nainen. Siks et kelpaa mulle, että joku helpompi. M-mieheltä101685