Koska

Porin katukuvaan ilmestyy avoautot ja ihanat miehet..

Jeeeeeee...odotan innolla
8190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Etkö mahdu tavallisen ovesta kyytiin?

Äänestä
  • lapioida hampurilaisia ja sidukkatölkkejä.

    Äänestä

Märkä-Minna :D

Äänestä

Näkyyhän noita päivittäin siis avoja, katto tosin ylhäällä.

Äänestä
  • Onko avoautokuskeilla henkiset lukot auki ?

    Äänestä

  • Onko ??? kirjoitti:

    Onko avoautokuskeilla henkiset lukot auki ?

    Nenä auki halal-tyyliin?

    Äänestä

penii dasdfokaosd!

Äänestä

penii dasdfokaosd!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minnnnaaaaaa kirjoitti:

Porin katukuvaan ilmestyy avoautot ja ihanat miehet..

Jeeeeeee...odotan innolla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu