Luontaistuotteet !

Oki

Näistäkin voisi olla apuva lievissä tapuksessa,jos todellisesta impotentista ei ole kysymys.Esim.Androlistika joka vaikuttaa aikuisen miehen hormooni toimintaan ja lisää miehistä vitalisuutta.Tämä ei ole mikään potenssi lääke,mutta vaikuttaa piristävästi siihen.Ottakaa huomioon, että todellisilla potenssi lääkkeillä on myös sivuvaikutukset ja voin olla melkein varma,että 80%miehillä on vika pelkästään psyykkinen.Useampi nuorempi mies vain kuvittelee saavansa näistä mahtavan tondiksen,eikä mitään muuta.

7

5204

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Merja

      Onko kellään kokemuksia luontaistuotteista (tai apteekin tavarasta) jotka edistävät naisen halukkuutta? Joku aika sitten oli jotain limsan näköistä juomaa sinisessä pullossa, mutta en huomannut sillä olevan vaikutusta, ja luontaistuotteita en ole vielä uskaltanut lähteä kokeilemaan. Onko kukaan huomannut niillä olevan vaikutusta?

      • imettäjä

        Viagralla nousee ainakin tissit pystyyn!


      • Oki

        Meneppä sellaiseen,kun www.terveyskaupat.net sieltä löytyy ainakin yksi tuote.Nimeltään Sensual,jonka pitäisi vaikuttaa naisen halukkuuteen.En tiedä Merja asuinpaikkaasi,mutta Kuopiossa ainakin löytyy luontaistuotekaupoista muitakin tuotteita naisten halukkuuteen.(TEHOISTA EN TIEDÄ,KUN YRITÄN PITÄÄ VIELÄ ITSEÄNI MIEHENÄ)


      • Toimii

        Luontaiskaupoista saatava Viamax toimii.
        Ostin Ruotsissa ollessani purkin vaimolleni "tuliaisiksi" - tabletit toimii!
        Varsinkin ormasmin saanti on hänelle nyt helpompaa.
        Vaimolla on ikää jo 50 . Varmasti lisää halujakin koska tietää orgasmin saannin olevan helppoa. Paas kokeillen


      • fannyb
        Toimii kirjoitti:

        Luontaiskaupoista saatava Viamax toimii.
        Ostin Ruotsissa ollessani purkin vaimolleni "tuliaisiksi" - tabletit toimii!
        Varsinkin ormasmin saanti on hänelle nyt helpompaa.
        Vaimolla on ikää jo 50 . Varmasti lisää halujakin koska tietää orgasmin saannin olevan helppoa. Paas kokeillen

        Muira puama vielä lisäksi.

        http://www.biovita.fi/suomi/uutiset_tiedotteet/020402_02.html


      • Marja

        Muira Puamaa. Me ollaan huomattu (tai paremminkin mies) että kyllä kipinää on enemmän. Ite huomaan että selvästi useimmin olis säpinän tarvetta.
        Mä luulen että sitä saa ainakin tuolta Myllykoski.fi nettikaupasta.


    • poksa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      61
      7540
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      124
      2969
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      143
      1803
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1669
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      118
      1483
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      169
      1429
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      131
      1173
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      78
      869
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      812
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      53
      774
    Aihe