On tainnu kauppa käydä huonosti kun loppuunmyynti. Ei kait se kannata kun netistä saa halvemmalla ja jopa ilmaseksi. Kerran erehdyin kyseeseen liikkeeseen ihan mielenkiinnon vuoksi kattelee mitä on tarjolla. Omistaja ite oli kännissä ja kuulin ku vittuili selän takana naismyyjälle (Mikä lie venakko ollu). Luuli vissiin et tulin kähveltämään. Joutaakin loppua, ei tuolla pahemmin vilskettä ovella koskaan näy kun siellä päin liikkuu.
Lehtimeren loppuunmyynti
7
3069
Vastaukset
- pläräri
Minusta monipuoliset valikoimat,paljon kivoja ja halpoja löytöjä ja aika mukava myyjä.Pieni hiprakka ei ole haitannut.Oliko itelläs kai huono päivä?
- Wanker U
Tuollaiset pahansuovat pienimunaiset käsityöläiiset ovat maakunnan surma. Aina ollaa mollaamassa yrittäjiä ja kateellisena riekkumassa. Haistakaa pitkä ja märkä pieru. Yrittäjälle voimia uusiin koitoksiin.
- Pennasen veli
siellä tumputtaa kun ei kauppa käy
- jock jock
Joko se penna siellä junkaa?
- Pätmän
Kävin akalle hakemassa loppuunmyynnistä uutta dildoa. Kaikki isot koot olivat jo loppuneet, jäljellä oli vaan nysiä.
Täytyy netistä tilata.- Netistä isompaa
Siel onkin vaan pikku nysiä ihan niinku kajaanilaisil ukoil.
- bädmän
Käy hakemassa akallesi termospullo terran loppuunmyynnistä halvalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Häiriköinti
Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as593166Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna232964- 512862
- 562668
Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.582548Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)482530On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle532301Pohdinttavaksi
No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä782188- 452082
- 692078