Mikä tämä TV2:n uusi visajuontaja Anni Turunen on naisiaan? Aika hyvä pakkaus, vaikka b-puolella muutama kilo onkin liikaa!
Mikä on tämä Anni Turunen?
24
15800
Vastaukset
- zippi
tämä Kotikatu-sarjan paksuna oleva nainen :)
- kotikatu
Kyllä on....se juuri! Juontajana hän on väärässä ohjelmassa,liaan räväkkä siihen....!
- onkin
Se on aika terhakkatissinen ja jostain itä-Suomesta kotoisin muistaakseni.
- jepp
Mustakin ihan mehevä pakkaus...olis voinut olla tiukemmat vaatteet vain päällä hänellä...
- Tatti
jepp kirjoitti:
Mustakin ihan mehevä pakkaus...olis voinut olla tiukemmat vaatteet vain päällä hänellä...
Suostunut esittämään vuosia Kotikadussa mykkää naista. Nytkö se on raskaana roolissaan, ei osannut vieläkään sanoa edes ei?
Mitätön tapaus. Ei uskottava ikinä, paitsi näille 12-vuotiaille (äidin) tissejä kaipaaville. - Hannes L
Tatti kirjoitti:
Suostunut esittämään vuosia Kotikadussa mykkää naista. Nytkö se on raskaana roolissaan, ei osannut vieläkään sanoa edes ei?
Mitätön tapaus. Ei uskottava ikinä, paitsi näille 12-vuotiaille (äidin) tissejä kaipaaville.Pennasen Hessu sitä oli "sutassu" Bensiksen keittiössä.Ihmekkös sitten jos masu hieman pömpöttää.
- Master
Hannes L kirjoitti:
Pennasen Hessu sitä oli "sutassu" Bensiksen keittiössä.Ihmekkös sitten jos masu hieman pömpöttää.
Tässä oli ainoa syy miksi viitsin katsoa niinkin huonon ohjelman. Turusella on hyvät rinnat, hyvä rusketus ja sexy tatuointi.
Aina huono puoli on, että on vähän tuollainen rääkyjä. - hiplaisi
Master kirjoitti:
Tässä oli ainoa syy miksi viitsin katsoa niinkin huonon ohjelman. Turusella on hyvät rinnat, hyvä rusketus ja sexy tatuointi.
Aina huono puoli on, että on vähän tuollainen rääkyjä.Ja eiks se oo 21-kesäinen, eli olisi todella makeeta ja tiukkaa lihaa!
- kanatar
perseest revitty kana
- Messä
Kateellisten panettelua! Anni on terveen näköinen, hyvärunkoinen ja järkevä nuori nainen. Miksipäs miehet eivät olisi kiinnostuneita?
- Katri
Niin ja kerrankin saimme Tv-ruutuun menevän visailun josta vauhtia ei puutu. Niin tyypillistä suomalaista, että ensin arvostellaan ulkoisesti päästä varpaisiin ja etenkin puututaan painoasioihin ennen kuin löytyy mitään hyvää sanottavaa. Toivotan Annille kaikkea hyvää sekä onnea ja menestystä uudessa "roolissa".
- Sontaa
En tajua mitä hyvää tässä "visailussa" on. Julkkiksia ja muita ehtoopuolen esiintyjiä kun on joka paikka täynnä.
Kyllä tulee ehdot, tuskin pääsee luokalta.
No tietysti on ihmisiä joile Kauniit ja Rohkeat ym. hömppä ei riitä joten käytetään lupamaksurahat tälläiseen sooppaan!!! - paikat
Nythän täällä on juuri kehuttu nuoren neidon kohtalaista rintavarustusta, rusketusta jne. Hiukan rasvaa persiistä pois, niin johan kyläkaupan miehetkin kuolaavat perään ja pääsee kenties juontamaan sitä uutta miljoonavesaa, eikun visaa!
- hans
Visailu on tylsä ja surkea. Juontaja on ihan hauska moottoriturpa. Tosin näytti paremmalta silloin kun oli hoikempi. Kotikadun alkuaikoina oli todella hemaiseva friidu, melkein katsoin Kotikadun vain sen vuoksi.
- ööö
Minusta kun sillä maha pömpötti pidemmällä kuin tissit...
- Liivy
Ei kattos seuraavalla kerralla paremmin. Nännitkin on mieluummin keskiön yläpuolella, ei niinkuin esim. Jasminilla 15-20cm (puolesta riippuen) keskiön alapuolella!
- ---
Mutta kyllähän se vaan on niin, että Anni Turunen on upea ja piristävä tapaus! Noin luonnollista ja energistä juontajaa ei ole pitkään aikaan telkkarissa näkynytkään...
Visailuohjelman formaatti itsessään on välillä hieman kömpelö kokonaisuus, mutta Anni pelastaa ohjelman katsottavien joukkoon. Ja onhan Anni muutenkin äärimmäisen kaunista katsottavaa! ;) - sw45
Nyt on uudessa sarjassa nimeltä tellus ylellä.
- totuuden torvi
Ja on muuten komea nainen nykyään. Ihan toista kuin oli joskus 10 vuotta sitten ylipainoisena mie ja sie-murretta vääntävänä tekopirteänä punkerona.
- hki4
Uudessa Tellus-sarjassa tää Anni on niin huono näyttelijä, että myötänolottaa. Lausuu replikkinsä " harrastelijateatterin" tyyliin kuten kotikadussa, ihme että on saanut roolin tässä ulkomaille myytävässä huippusarjassa.
- hki4
"huippusarjasssa", siis not.
- joo joo
Huippusarjassa?
Huippusarjoja ei tarvitse myydä tisseillä katsojille niinkuin tässä tehtiin jo ennen alkutekstejä!- jack the fuck
Miten Game of Thrones? Eikö siinäkin ole paljasta pintaa aika paljon ja kyseessä lienee ihan laatusarja.
- SSSSeML
jack the fuck kirjoitti:
Miten Game of Thrones? Eikö siinäkin ole paljasta pintaa aika paljon ja kyseessä lienee ihan laatusarja.
Nörttien ja punk-hippien mielestä tää (kyrsii koko lyhenne!) GoT on jotain laatua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1845052Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,244453Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/593769993137Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2573034Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1432922- 522531
- 271939
- 541853
- 771814
- 221787