Blogien mainostusta JA arvostelua

Eli ideana että linkkaat oman blogisi ja käyt laittamassa vähintään yhden hyvän ja yhden huonon asian kommentilla edellisen viestin lähettäjän blogiin.

Jos haluat voit kommentoida vaikka kaikkien bogeihin! Ja voit linkata blogisi muutaman kerran jos viesteejä tulee paljon!

http://www.kaikelrakkaudel.blogspot.fi/
9183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

http://tyotonluuseri.blogspot.fi/

Olen pitänyt tätä blogia noin kolme ja puoli kuukautta ja lisää lukijoita kaivataan. Myös aihe-ehdotuksia otan vastaan mielelläni! Perhe-elämää, tunteita, mielipiteitä, harrastuksia...

Käy tsekkaamassa ja huomaat, että aiheiden kirjo on laaja, vaikka toki nykyinen elämäntilanteeni on monissa postauksissa punaisena lankana.

Äänestä

http://sippeliini.blogspot.fi/

Lukion aloittanut tyttö, joka täyttää lokakuussa 16 vuotta. Blogissa kerron henkisestä pahasta olosta, ahdistuksesta, itsetuhoisista ajatuksista, sekä lukuisista pelkotiloistani. Avaudun myös mukavista asioista, kuten opiskelusta, itseäni kiinnostavista aiheista, musiikista, elämäntapahtumista ja siitä mistä satun keksimään.

Äänestä

www.haaveitako-vain.blogspot.fi
Kaikkeen söpöön hulluna oleva 20v neiti kirjoittelee kaikkea mahdollista :) !!

Äänestä

Paketointivinkkejä ja lahjaideoita: kaikkipaketissa.blogpsot.fi

Äänestä

http://sosolifestyle.blogspot.fi

UUSI BLOGI

Olen 18-vuotias bloggaaja. soso Lifestyle -blogi on lähinnä FASHION blogi, jossa esittelen paljon omia outfit kuviani! Juttua tulossa myös mm.

Valokuvaamisesta
Graafisesta Suunnittelusta (jota opiskelen)
Tanssista (erilajeja, joita itse harrastan)

Kiitos jos jaksat käydä kurkkaamassa, vinkkejä voi antaa ja kommentoida,tykätä, jakaa mitä vain :)

-Sonja

http://sosolifestyle.blogspot.fi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Siniiii kirjoitti:

Eli ideana että linkkaat oman blogisi ja käyt laittamassa vähintään yhden hyvän ja yhden huonon asian kommentilla edellisen viestin lähettäjän blogiin.

Jos haluat voit kommentoida vaikka kaikkien bogeihin! Ja voit linkata blogisi muutaman kerran jos viesteejä tulee paljon!

http://www.kaikelrakkaudel.blogspot.fi/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu