Nyt on sitten kainuuseenkin rantautunut tämä tankotanssi. Koskahan saadaan nämä tyttöset, vaikka herpakujalle päivystämään ja tarjoamaan muitakin alan palveluja? Sylitanssia, huulihölkää, ja sitä rataa.
Tankoa ja tansseja
Tanko tane
2238
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Rautaruukin tehtaalla Raahessa on kuulemma ollut Helge H:n ajoista lähtien pysyväismääräyksenä, että tangon työntäminen valssiin on kielletty.
Helgehän osti joskus Suvikkailta heidän ensimmäisen motelliyrityksensä Vuokatissa henkilökuntansa virkistyskäyttöön. Vieläkö tuo kiinteistö on Rautaruukilla?
Tane on nyt kyllä hako teillä. Ei siinä, että naesihminen hinkaa jalkoväliään mini-pöksyissä rautaputkeen, ole mitään sexiä. Tallinnassakin kaikki tuota harrastavat pimut oli urheilioita. Mitään sexiä ei ollut...ei niin mitään..ei.