jotkut naiset on pöllähtäneet rauhanturvaajiin Suomessa nettissä. Varokaa näitä miehiä jotka uskottelevat hyvää avioliittoa ja tienaavansa suuret summat siellä kaukana ja sitten tää prinssi uljas tulee Suomeen nettirakkaansa tuo runsaaseen elämään. Tätä älkää uskotko se on huijausta!
Rauhanturvaajia netistä!
2
305
Vastaukset
- 321
Otan osaa.
- lisätietoa vielä
"jotkut naiset on pöllähtäneet rauhanturvaajiin Suomessa nettissä. Varokaa näitä miehiä jotka uskottelevat hyvää avioliittoa ja tienaavansa suuret summat siellä kaukana ja sitten tää prinssi uljas tulee Suomeen nettirakkaansa tuo runsaaseen elämään. Tätä älkää uskotko se on huijausta!"
Ja lisäyksenä vielä: jos tiedät olevasi laajojen asiantuntijapiirien jo valmiiksi ja perusteellisesti testaama ja ulkoasultasi kehittynyt tilanteeseen, jossa sinua kuvataan sanoilla "rungollinen peli" ja jos sinut tyypillisesti tavataan lähiöbaarista, muidenkin eronneiden rouvien suosimasta pöydästä, niin varokaa yleensäkin miehiä. Jos joku teidän kotkotuksiinne ja kaakatuksiinne suvaitsee mukaan lähteä, ne tekevät sen hetken ylipaineen ja liiallisen promillemäärän vaikutuksesta. Jälkeenpäin häpeävät ja katuvat ja suunnistavat etäälle. Jos ei muu auta niin uusiin rt-tehtäviin asti.
Jos taas et tunnista itseäsi noista ylläolevista merkeistä, niin voit olla normaaliin tapaan toiveikas. Ja jos et ihan ensimmäiseen prinssirohkeaan lankea, voit tosiaankin löytää rt-miehestä luotetun ja elämänikäisen kumppanin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424350
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1384099- 643756
- 1123654
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans343557Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe673370- 882946
- 542845
- 252646
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142354