S-

älä hauku selän takana vaikka sen jo teit. Yhtäkää rutinaa en enää sinulle kirjoita. toivottavasti kunnioitat lupausta. Olet savolainen. Kaikki tietää millaisia he ovat.,,
1160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nositten ei mitään hätää. Onkohan nuin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viimeinen sinulle kirjoitti:

älä hauku selän takana vaikka sen jo teit. Yhtäkää rutinaa en enää sinulle kirjoita. toivottavasti kunnioitat lupausta. Olet savolainen. Kaikki tietää millaisia he ovat.,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu