ompa vaikeaa

Olen tehnyt luonnoksen viestistä, nyt vain tarvitsen rohkeutta että saisin sen lähetettyä.
17745
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Ei muuta kuin lähetä vaan. Mitä siinä häviää?

Äänestä
  • No eipä toisaalta mitään vaikka kurjalta tuntuisi häneltä saada pakit. Mutta toisaalta kurjalta tuntuu jos ei yritä. Yöllä ei voi laittaa kun ei tiedä hänen tilannettaan en halua aiheuttaa perheriitaa.

    Äänestä

  • löytää rohkeutta kirjoitti:

    No eipä toisaalta mitään vaikka kurjalta tuntuisi häneltä saada pakit. Mutta toisaalta kurjalta tuntuu jos ei yritä. Yöllä ei voi laittaa kun ei tiedä hänen tilannettaan en halua aiheuttaa perheriitaa.

    Olen täällä ja ootan!!

    Äänestä

Ja taas jotain helve-tin varattuja kaipaillaan!!??

Löytäkää vapaina olevia ihmisiä joihin haluaisitte tutustua.

Äänestä
  • Siis en tiedä onko hän varattu vai vapaa kun ei asiasta ollut puhetta.

    Äänestä

  • Kuulostaapa tosi helpolta :D

    Kuules kultapienoinen, ei vapailla lue otsassa että ne on vapaita.

    Äänestä

Ahaa. Sori purkautumiseni.

Äänestä
  • Eipä mitään, hyvää yötä.

    Äänestä

  • löytää rohkeutta kirjoitti:

    Eipä mitään, hyvää yötä.

    Oliko tämä nyt mieheltä naiselle?

    Äänestä

  • ihastunut N kirjoitti:

    Oliko tämä nyt mieheltä naiselle?

    Naiselta miehelle kuinkas muuten:)

    Äänestä

  • löytää rohkeutta kirjoitti:

    Naiselta miehelle kuinkas muuten:)

    Joko lähetit?

    Äänestä

  • löytää rohkeutta kirjoitti:

    Naiselta miehelle kuinkas muuten:)

    Niinpä tietenkin..elättelin vain toivoa :)

    Äänestä

  • vai vieläkö emmit? kirjoitti:

    Joko lähetit?

    Joo, ainakin tuli yritettyä, ei tarvitse jossitella.

    Äänestä

Lähetä vaan.

Äänestä

Pidät sen viestin hollilla, otat illalla vähän rohkaisua ja pistät menemään. Jos menee pieleen, niin voit selittää jonain känniläppänä tai väärällä numerolla.

Äänestä
  • Kuulostaa hyvältä idealta :D

    Äänestä

viesti menemään vaan ja asia ratkeaa puoleen tai toiseen, ehkä. Voi saada mielenrauhan ja ainakin yritit. Ei tarvi katua että miksi en silloin tehnyt mitään.. Ei tuollaisesta kasvojaan menetä tai jos niin käy hänen milestään niin ei ollut sen arvoinen ollenkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


löytää rohkeutta kirjoitti:

Olen tehnyt luonnoksen viestistä, nyt vain tarvitsen rohkeutta että saisin sen lähetettyä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu