Nainen
lemmenleikkejä
mitä haluaisit
16253
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
joo, muuta et nyt keksinyt.
Mit' ä
Hypätään hippaa.
Kesällä istua veneessä järvellä ja onkia ahvenia..
vaikka...erään kanssa.
Olla lähekkäin ja pitää toisista kiinni.
Saisi tulla hipelöimään ja näpelöimään ja asap.
ihan hittiä olisi keskustella sun kanssa luottamuksella kahden siitä, mistä kumpikin seksissä pitää, ja kertoa fantasiat. Olisin niin avoin sulle, etten ikinä kenellekkään muulle. Saat minusta villin estottoman kumppanin, jos joskus yhteen päädytään ;)
Vaalealle rakkaudella.
Nyt alkoi jänistämään. :|
älähän nyt, kivaa olisi, ja erittäin nautinnollista. Lupaan! :)
Haluaisin Hänet samaan hotellihuoneeseen ja aamulla sitten ehkä päästäisin irti aamupalan ajaksia mutta sitten taas :O Öhöm..
Ihan sama. Kuhan olis poppareita.
Sun syliisi istahtaen - miten päin vain. Sohvalla, saunassa, metsässä tai vaikka asuntoautossa. Kehiteltäisiin yhdessä kaikkea uutta ja kivaa - sellaista mikä tuntuu taivaalliselta ja sopisi meille kahdelle. Luovasti kokeilemalla ilman paineita.
Huh huh...
pamautit siihe sit setit
Lemmenleikeistä on turha luritella ennen kuin ollaan lempiystävät.
kahdenkesken ihan mitä mieleen tulee.