Nuori, ihan nätti ja hoikka neiti, koko yön pano, joka reikään miten vaan haluat, ei laiskottelua, hoitaa hommansa tunnollisesti. 300 on polkuhinta.. Jos olis ammattilainen, pyytäis varmaan tonnin. Silti asiakasehdokkaat valittavat, että on liian kallista. Menkää sitten noihin loppuunkulutettuihin ulkomaalaisiin kuppaasiin huoriin.
HUOM! Tämä ei ole mikään seuranhakuilmoitus, vain kysymys
HUOM! Tämä ei ole mikään seuranhakuilmoitus, vain kysymys
Vastaukset 63
Vanhimmat
Suksi suolle sairas ällötys
Hahahha
Jep.Mitkähän mitat nuorella nätillä ja ikä?
Miksi tuollainen hintapyyntö??En kyllä maksais vähässä kummassa jos tuollainen asenne ensinnäkin, kun komea mies saa ja nainen itsensä vähemmällä tyytydettyä itsensä yön aikana, viiniä tai muutama tuoppi baarissa, illallinen jne, siinä on molemmat aidosti mukana?? Mietipäs sitä, ei ole aina huora toinen osapuoli..
Olen keskituloinen, eli hieman yli 3000e kuussa tienaava. Maksaisin seksistä korkeintaan 50e, ja senkin vain, jos olisi tosi hyvännäköinen nainen. Mut eiköhän noiden maksullisten asiakkaat ole pääasias ihan eri tuloluokista, joiden ihmisille se tonnikaan ei merkkaa mitään
Kuulostaa kyllä todella reilulta tarjoukselta
Noo.. Äijät. Lisää mielipiteitä?
no sanotaan että 300 kokoyöstä on liiankin halpa 800e aika perus mitä naiset on minulta pyytänyt
Jep tiedän että 300 on pirun halpa. Mutta en olekaan mikään ammattilainen tai kauneuskuningatar..
Joten pyydän 300. Silti miehet yrittävät tingata ja valittavat
Sun kannattaa kokeilla pyytää eri hintoja. Äkkiähän sen näkee, millä hinnalla tulee paras tuotto. Melkein kyl löisin vetoa, että 300e ei sitä tee, vaan hinnan tulee olla halvempi.
Kun en jaksa koko yötä panna, niin en maksaisi 300 euroa.
Hinnoista mitään tietämättömänä maksaisin seksistä korkeintaan 60-70e.
No jos oisin lottovoittaja tai tienaisin kuukaudessa jotain 6000-7000 euroa, voisin asiaa harkita, mut näillä tuloilla (n. 3500e) en moiseen ryhtyis
Pitää olla aika epätoivonen jos maksaa hetken huumasta ennemmin vedän käteen
Juurikin näin, mut jos tilil on esim 29 miljoonaa, joka ens viikol on Eurojackpotis, niin joku voi aatella toisin...
Totuuden nimissä, pakko sanoa, että en aina ihan ymmärrä kun porukka maksaa monta sataa että saa nussia jonkun hutsun kanssa...
Ensinnäkin, pornoa on netti pulollaan, senkun vetää käteen minkä kerkee.Toisekseen, jos sitä reikää on aivan must saada niin, ei muuta kuin baariin. Sieltä saa kuka vaan jonkun pimperon omistajan mukaan jonka kanssa nusasta.
Vaikka, ei sinällään, ne jotka tarjoo maksusta on monesti todella kauniita ja varmasti ammattilaisia allallaan :))
Pitää olla kyllä tosi kujalla, että maksaa jostain kusipussista yhtään mitään. Joku sanokin jo, että sitä saa Stadin baareista ihan ilmaiseksi. Ihme touhua.
Kukaan 40-50 vuotias perus suomalainen äijä ei saa parikymppistä tyttöä sänkyynsä ilman rahaa. Ellei satu olemaan johnny deppin näkönen......
Miks kukaan 40-50v haluais saada jonkun just teini-iän ohittaneen sänkyynsä? Kolmen sellaisen kanssa tuli ikävuosina 37-40 harrastettua seksiä, ja olivat ehkä elämäni kolme huonointa seksikertaa.
Kumma vain niitä vastauksia on minulle tullut sadoittain. Miehiltä ikää 40-55. Suurin osa varattuja, avioliitossa ja jopa perheenisiä.
Kysy heiltä.
Olen 40-v. mies ja jos menisin huoriin niin aivan varmasti käyttäisin jonkun 20-v. korvilla olevan nuoren ja sorjan tyttösen palveluja. Oman ikäistä saa kotonakin, joten mitä uutta siinä olisi. Baarikärpästen iskeminen on puolestaan tässä iässä ja perheellisenä pois laskuista. En usko myöskään, että saisin baarista enää tässä iässä parikymppistä maksutonta seuraa. Totuus on se, että parikymppiset naiset ovat yleensä miehen silmin seksuaalisesti kiihottavimpia ja siksi heille on aina kysyntää. Maksullinen parikymppinen olisi todella helppo valinta mikäli haluaisin mennä huoriin.
Tuo ei muuten pidä paikkaansa. Varmaan suurin osa sen ikäisistä naisista ei lähde ko. ikäisen mukaan mutta niitäkin riittää jotka lähtee.
Tuo nyt ei pidä paikkaansa ettei 40 saa.. Ei tietysti kaikkia, mutta normaalisti myös isiä niin ei ole kipinää lastensa ikäistä sekstailla, ellei ole viehättävä, ei edes maksullinen.. Normaalia seksiä ikäistensä kanssa kaipaavat ja suhdetta:) Nuoruudella tuskin hurmaa jos ei olisi älykäs ja sympaattinen jne, muotoja jotka ei roiku, kun useampi valitettavasti on huono kuntoisia... Sanoisin,että enempi nauttii nuori jos saa aikuisen, eli tuskin sinäkään pelkästä rahasta annat?
Minä annan todellakin pelkästä rahasta. Uskon että monet asiakkaani tulevat olemaan mukavia ja fiksuja ja kivoja ihmisiä, mutta he ikänsä ja ulkonäkönsä takia eivät minua seksuaalisesto kiinnosta lainkaan.
Joten nielen vastenmielisyyden ja ällötyksen tunteen ja otan sen työnä joka minun pitää hoitaa saadakseni rahat.
Sitäpaitsi asiakkaitten tehtävä ei ole antaa minulle nautintoa tai yrittää minua miellyttää, vaan he maksavat minulle jotta saavat omat nautintonsa :)
Niin, oletko miettinyt sitä, että mitenkä tulevat parisuhteet hoidat, kerrotko rehellisesti "alan yrittäjyydestä" vai salaatko.
Itse en miehenä innostuisi naisesta, joka olisi valmis myymään itseään ja harastanut seksiä satojen ellei tuhansien miesten kanssa.
Miten typerä kysymys :D kerron tietysti suoraan että olen huorannut. Jos se jotakuta häiritsee niin painukoot sitten muualla. En minä ole tilivelvollinen kellekään enkä ala salailemaan mitään, ja miksi pitäisi.
En ole "miettinyt" kuinka miellytän tulevaisuuden kumppania. Ei naisen tehtävä ole vaan loputtomiin miettiä, kuinka miellyttää miestä. Hän saa, kuten edellisetkin, hyväksyä minut sellaisena kuin olen, siihenhän suhde perustuu.
Kaikki eivät ole kuten sinä, hyväksy se. Samoin minä ottaisin milloin vaan miehen, joka olisi myynyt itseään. Ei se tekisi hänestä huonompaa ihmistä millään tapaa. Enemminkin sellainen toisi ihmiseen jotai mielenkiintoa ja jännitystä, ei olisi mikään mauton ja hajuton tavallinen hissukka tallaaja joka pingottaa joka asiasta ja on aina tuomitsemassa muita
Noin kai on paskan luonti tunkiolta, että raha on siinä motiivi:) Mitäs jos noin asennoituu asiakkaat niin olet pulassa,olet heille ilmaa.. Vaikka usein kai noin on, mutta ekaa kertaa olen kokenu miten paljon enempi saa jos rakastaa toista joka hetki rakastellessa:) Onnekseni ollu näin pari vuotta ja aina paremmalta tuntuu..Toisen kosketus on kiva ja katse, ääni jo viestii kaikkea ihanaa..:)
Niin, tiedän kyllä itsekin mitä on rakkaus ja millaista on seksi rakkaan ihmisen kanssa. Ei ole mitään parempaa. Mutta huoraamisella ei ole mitään tekemistä sen kanssa. Luulisi jopa sinun järjenjuoksullasi tuon tajuavan.
En välitä, olenko asiakkaille "vain ilmaa". Mitä muuta minun pitäiai olla? Sehän olen heille, esine, nautinnon väline. Se on meidän diili; hän saa seksiä, minä saan rahaa. Kahden aikuisen päätös. Ei sen kummempaa. Ei mitään rakkautta. Rakkaus on erikseen.
Kun katsoo aloittajan tekstejä tässä ketjussa, tulee väkisinkin siihen lopputulokseen, että hän on mies, mikä tietysti on jokaiselle näillä sivuilla enemmän viihtyvälle selvä asia. Totta kai hän nyt kohta vidduilee minulle ja koooooooooovasti vakuuttaa olevansa nainen, mutta sehän kuuluu tähän trollikuvioon.
Haha :) no onneksi sä et vittuile kellekään etkä kutsu ketään vitun urpoksi. Tai jurboksi miten vaan.
En tajua mikä saa sut kuvitteleen että oon mies, noi miesten mielipiteet on lähinnä tollasia "thai huorilta saa suuhoidon kympillä en maksa suomalaisista" tai muuta sellaista.
Tämä ei ole trollikuvio. Koita hyväksyä ajatus että meotä huoria on ja myös paljon nuoria. Satapäin. Jotka otme seksistä rahaa. Ei kai mahdu sun maailmankuvaas. Pitää joka mun kommenton jälkeen tulla vinkui vastaan kaikista asioista.
Joo, totta kai olet nainen, totta kai, kaikki sen tietävät.
alan uusi yrittäjä kysyn sulta että teeskenteletkö että seksi tuntuu hyvältä
120e on käypänen taksa. Euroopassa 40e kerta ja juuri kolmea kertaa enempää ei monikaan jaksa. Ja kun sitä vertaa päivässä yli jäävään rahamäärään, 25e/vrk, niin se on juuri sen yö/viikko meininkiä.
Paljomko ap maksaa etti tarvi olla mun kanssa. 50è riittää
helposti maksaisin 3hunttia koko yö 10 orkkua asseriin ihanaa. missä päin vaikutat tuun kylään
Maksan mielelläni,tule tänne Thaimaahan saat 300 bahtia,yöstä helposti,muttet enempää.Kauniit Thai tytöt pyytää 500 bahtia.
moi.kyllä on kallista en kyllä maksaisi 300e,kusisesta suolenpätkästä.koska sitä saa ilmaiseksi melkein aina kun haluaa.ja vaikka olenkin jo yli 50v niin monet nuoret naiset (20/30v)ovat ihan hulluina minun ikäisiin miehiin,niin etteioo tarvinnut olla puutteessa,vaikka olen ukkomies niin kysyntää riittää...
Eiköhän sinun ole aika siirtyä täältä sinne kadulle asiakkaita kalastelemaan,ettet täällä itseäsi kauppaa, siellähän sinun elämäsi on mitä sinä roikut ruinaamassa!! Täällä on kiellettyä itsensä myyminen ja sitähän tuo on hintoineen kaikkineen.Maksa nuistakin vero ja painu kadulle..
Kuinkas suhun saa yhteyden?
Nyt varmaan kuuluu sitten kysyä, että kuitilla vai ilman? :)
Aloitus lienee trolli, mut kysymys sinänsä kiinnostava. Kertokaapa te, jotka olette tuollaisen summan seksistä maksaneet tai olisitte valmiita maksamaan, paljonko tienaatte kuukaudessa. Itse ansaitsen n. 3300, eikä mulla ois varaa maksaa seksistä kolmeasataa, vaikka haluaisinkin.
on tullu ihan uteliaisuudesta kokeiltua maksullisia eri ikäisiä naisia ja parhaat olleet venäläisiä jotka eivät rahasta etukäteen vaan hoitavat homman ihanasti ja pois lähtiessä voi maksaa..mut suomessa ensin pyydetään rahat ja se jo vie maun koko hommasta ja sit tungetaa pillu täyteen vaahtoa ja imetään kortsun kanssa!!näitäkin on sattunu,no naimisissa olevana satunnaiset kokemukset parhaita eikä ole pelkoa et joku takertuu...
Paljo tienaat? Miten sul on varaa maksullisiin?
en paljon tienaa mut senverran kuiteskin et joskus varaa vähän rietastell:) yleinen hintapyynti suomessa on 100e ylöspäin riippuen mitä haluaa mutta jos 200e laittaa niin hyvän tunnin palvelun saa..ulkomailla vähän edullisempaa mut katunaisiin älä koske,niistä saa "matkamuistoja" jos oikein hyvin käy ja hoidat myös yydytyksen vastapuolelle,käyttäydyt asiallisesti niin alennustakin voit saada sillä nekin naiset ovat pohjimmiltaan herkkiä ihmisiä joilla on myös tunteet!!
Joo en tajua miksi niin moni täällä mitää mua miehenä ja alotusta trollina :D? Onko se oikeasti niin vaikea uskoa että joku nainen suunnittelee ryhtyvänsä myymään itteään? Sitä tapahtuu, kokoajan. Olen ihan oikea henkilö.
Ja keneltä luulette että kysyn apua? Äidiltä? Opinto-ohjaajalta? Kavereilta? Ei, en ole yhdellekään kaverille edes kertonut tästä, en halua. Sitten päädyn suomi24:seen kysymään ja melkein kaikki vastaukset on a) täyttä paskaa b) haukkumista c) epäilyjä että olen trolli. Mitä vittua te ihmiset edes teette tällä palstalla?
Mistä tavoittaa ammattihuoran joka osaa vittu oikeesti neuvoa, kertoa onko 300 ok hinta? Eikä vaan näitä homeisiä äijiä ja katkeria mammoja..
-Onko se oikeasti niin vaikea uskoa että joku nainen suunnittelee ryhtyvänsä myymään itteään? Sitä tapahtuu, kokoajan.-
Ei, mutta ko. ihmisillä ei ole tapana trollailla täällä. Muutamat sanavalinnat paljastavat sinut elikkämieheksi, huomaatko tällä kerralla itse mitkä?
Oikeesti et tajuu miten naurettavaks teet ittes ku jaksat viesti toisensa jälkeen vängätä vastaan, sitä että oon mies ja tää om trolli :D ku olen tyttö. Oikeesti vittu hanki elämä. Iha turhaa taistelet ittekses sielä.
Melkee tekis mieli antaa tähän mun suomi24 nimimerkki tai vaikka se huorasähköpostiosote, voitais tutustua lähemmin ja säkin aivokuollu läski täti uskoisit että oon tyttö :--DD mutta ehkä en
Kyllä 300 on ihan käypä hinta, nuori ja nätti tyttö niin maksaisin.
Normaali hinta tunnista näyttäisi olevan 200 euroa. 300 euroa yöstä on edullinen. 600 euroa yöstä ei ole yhtään liikaa. Tilintarkastajatkin veloittavat noin 100 tunnilta.
voi kun saiskin sun yhteystiedot jotenkin niin voitas vähän:) oi sinä ihana neito...
mistä päin suomea olet itse olen espoosta 47v mies.Olisin valmis maksaa 300 sataa yöstä . Kotona saa sen verran harvoin pimppii.
älä kuule välitä muiden puheista vaan teet sitä mitä haluat ja mistä nautit! sen vaan varot ettet anna kenenkään äijän rahastaa sinulla..hinnoittelun varmaan näitkin ja itsehän päätät mitä haluat palveluksistasi:)onnea matkaan ja sinunlaisiasi tarvitsee moni mies,terapiaa parhaimmillaan:)
Kyl mä tätä jaksan, onhan me tätä tehty jo noin vuoden verran, ja varmaan molemmil on kalusta spermaa lentänyt näiden viestien vuoksi
Lolleroo
Bea6.3.2014 23:410
Olen 21v nainen, seurustelen 37v miehen kanssa. Ekaksi, olen prostituoitu, elikkä siis otan maksua sukupuolitoiminnoista. Otan 300 yöstä, onko paljon? Pitäiskö laskea hintaa?
Tokaksi, miehelläni on pari ongelmaa: Ongelma 1: hänellä ei seiso yhdynnässä, ongelma 2: hän ei halua seksiä kovin usein. Mitä tehtävissä? Elikkä asiallisia vastauksia toivon.
ps. älä vastaa tähän sinä röllipeikko
Muutaman vuoden sivutoimisesti niitä hommia tehneenä voin sanoa, että Suomessa voi (ja pitää) pyytää tästä palvelusta vähintään 100 euroa/h eli 300 e on aivan liian vähän koko yöstä.
Suomalaisten naisten ei pidä lähteä lähteä polkemaan hintoja, koska se vaikuttaa kaikkien hintatasoon. Ulkolaiset tarjoavat palvelujaan halvemmalla, mutta ulkomaista työvoimaa on ylipäätääkin halvemmalla tarjolla Suomessa.
Pitää myös huomioida, että palvelun tarjoaminen aiheuttaa kuluja kuten paikan järjestäminen (esim. hotellihuone), seksikkäät vaatteet, kondomit, liukuvoiteet, säännölliset lääkärissä käynnit ym., joten käteen jäävä osuus on jotain ihan muuta.
Mielestäni 300 on käypänen hinta koko yöstä, jos esim olen kutsunut naisen luokseni esim. hotelliin. En ota kantaa siihen mikä on "normaali" hinta, joska en ole nähnyt vielä prisman hyllyssä vakiotuotteena. Jokainen alan yrittäjä määrittäköön itse hintansa. Tuollaiset 600-1000 € / yö hinnat ovat kyllä turhan arvokkaita ihan meillä Suomessakin.
Mutta eniten kiinnostaa kuinka uuteen alan yrittäjään saa kontaktin? ;)
Tunti maksaa useimmilla ammattilaisilla jo sen 200, joten 300 yöstä ei ole yhtään mitään
Kerropa sinä, JOKA ET TIETEENKÄÄN ole mies, mistä johtuu se, että kun täällä jotain "naista" epäillään mieheksi, niin hyvin usein, väittäisin jopa 3/4:stä, joku puolustautuu samankaltaisilla lauseilla. Samat fraasit ja ERITYISESTI, eräs sama ilmaisu, joka ei ole suomen kielelle tyypillistä toistuu...
Eipä tuos muuten olis mitään ihmeellistä, mut kun se tulee usein esiin silloin, kun jotain epäillään trolliksi...
Voit huijata muita, mut mua et koskaan.
Maksaskohan kukaan yli 50v. tämmöisestä 24v. pyöreästä ja himokkaasta naisesta? kun pitäisi olla hoikka..
Baarissa ainakin joka kerta joku tarjoaa juomista, vissii jonkun taka-ajatuksen kanssa ja viimekskin lähti baarista mukaan yksi...
Opiskelijalla kun raha ei kasva puussa.
Ja te jotka olette myyneet palvelujanne, missä "mainostatte" ja missä tapaatte?
Entä seksi-asut? itsellä on joitakin..
Ylläpidon pitäisi puuttua tähän avoimeen maksullisen seksin kyselemiseen ja tarjoamiseen, koska näitä ketjuja lukee kuitenkin alle 18-vuotiaatkin.
On jo hyvin yleistä, että 14 kesäiset tytöt tarjoavat seksiä ostareilla saadakseen rahat vaikka Lois Vuittonin käsilaukkuun. Tätäkö Suomi24.fi haluaa tukea?
Miten muka voisi olla mahdollista, että täällä olisi alle 18-vuotiaitakin? Sivustolle tullessahan ikä pitää kertoa.
Taidat vain vitsailla mutta sanon nyt kuitenkin että esim. minä aloin pyöriä seksipalstalla 13-vuotiaana, eli eipä tuo napin painaminen kauhean vaikeaa ole vaikka alaikäinen olisikin
Käykö luottokortti?;)
!!!